Хто, що скаже за "безвіз"

События, факты, комментарии на Украине и в мире

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение stas » 11 июн 2017, 23:44

Скажу перший я.

Мене воно як-би не дуже аж так стосується. І я не вірив у цей "безвіз" так "швидко". І при такому стані в державі та в економіці взагалі. Але помилився. Мені і до тепер не зрозумілі причини "поблажки" з боку ЄС. Хоча здогадки є.
Що мені категорично не подобається - це істерично-маразматичний піар на цій події, особливо порошковича та Со.

Звісно плюс в тому, що можна буде в будь який момент закинути манатки в бус, поділити бензин, та махнути кудись на VW fest чи концерт GUNS N ROSES, SMOKIE або NAZARETH. Чи просто на каву, як казав .. один...

Але невже у нас така велика кількість людей, яка зможе собі це дозволити ?
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Мановар » 11 июн 2017, 23:51

Мені якось пофіг :-)
добре що така можливість появилась, але все ж заробітки не дають можливості кататись раз в місяць в віденську оперу)))
А що ти маєш на увазі під здогадками про надання безвізу європою? Як на мене то наші чини знов зробили видимість роботи і реформ + піар
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение stas » 12 июн 2017, 00:09

Ну що це Європейський подарунок петі для підтримання його нульового рейтингу та чергового розділення української спільноти (зараз , як і під час контактно-однокласникового періоду, сваряться між собою колишні однодумці). Для ЄС краще стабільність на Україні (політична), як на кладовищі, ніж чвари та перевибори внаслідок намагання скинути петю.
Єс-совцям нафіг треба цей "безвіз" для України. Не дивлячись на дірки у кордонах з рашею, на корупцію , в тому числі у сфері видачі паспортів, на мізерні зарплатні потенційних гастарбайтерів та нелегалів. І не думаю, що ЄС-совці такі дурні, що не бачать імітації реформ. Це обернеться для них черговим гемором, як сирійці. Але вони пішли на це. Це такий собі черговий хабар у вигляді безвізу...
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Мановар » 12 июн 2017, 00:22

Я сам думав що безвіз дадуть тільки після закриття кордонів з рашкою
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Aziat0007 » 12 июн 2017, 06:21

)ua)
Aziat0007

 
Сообщений: 34
Зарегистрирован: 21 сен 2015, 20:39
Модель и год выпуска машины: Т-4 2003 г.в.
Тип двигателя и объем: бензин 2,5

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение leopolis » 12 июн 2017, 15:13

Безвіз це круто. Вся конспірологія до дупи, причому тут пєтя. То що всяке мудацтво захоче піаритись - то така в них робота. Проблема безвізу - це була не європейська проблема, а українська, європейцям пофіг - лиш-би тіло яке пересікає чи хоче пересікти, можна було ідентифікувати - а попередні укрпаспорти такої можливості не давали, коли тіло депортували, то воно виробляло новий паспорт з дівочим прізвищем бабусі. Тепер біометрія, краще було-б звичайно вживляти якийсь чіп - але це ще все попереду. :-):
Потрібно розуміти, що для європейців усі наші бумажки - гівна варті, чи це права, чи техогляд, чи диплом про вищу освіту, бо все елементарно продається-купується. Членство в євросоюзі, якщо воно колись стане актуальним - то теж лише питання наведення порядку з тими папірчиками.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение stas » 13 июн 2017, 01:00

Та ні, проблема безвізу - це також проблема ЄС. Не дарма вони прописали "призупинення". Так само як і з біженцями. Завтра голів країни Вишеградської четвірки викликають на килим, до папи, тобто до "головного по ЄС". Погрожують судом та санкціями із-за принципового неприйняття цими країнами біженців по квотам виписаним ЄС. Тому і наші нелегальні гастарбайтери можуть обвалити їх ринок праці. Будуть приїжджати на місяць-два підзаробити ліваком. Звісно їх будуть ловити, депортувати. Але нас багато. Москальню закриють. всі будуть пхатися в ЄС. І в часи "візові" таких нелегалів було достатньо. Зменшилося їх лише через деяке покращення рівня життя на Україні до Майдану. Зараз знову дупа. Я думаю всі бачили величезні черги у консульських центрах для отримання візи, головне на Польщу. І явно не для "туризму". Записи були на місяці вперед.
І біометрію вже давно в тих самих консульських знімали та "прописували" до візи - тобто "дівоче прізвище бабусі" вже давно не проходило... І тіло без проблем можна було ідентифікувати та відсіяти ще на стадії подання документів. Причому навіть за гроші наперед.. Так що це не причина.

Стосовно папірців, які гівна варті. Що сказати в ЄС краще, але купується та продається все так само. Причому і не так дорого... Пройти ТО машині , яка в принципі без проблем їздить, але не відповідає їх бредовим "нормам" - за гроші без проблем. Корупція - присутня. Бюрократія - присутня. Правда вони для легалізації корупції та бюрократії на державному рівні приймають відповідні закони. Ну як у нас зараз...

А стосовно членства в ЄС - не таке все воно рожеве , в ЄС. Скажу відверто - навпаки -там дупа з тим, як закручують гайки. Якщо порівняти з 90-ми - тоді і сьогодні - це небо і земля , і не на користь сьогодення. Як-би українці дізналися про те, якій абсурд може їх чекати при вступі до ЄС -то думаю навряд -би погодилися на членство... Єдине, що зарплатня , більша ніж у нас при практично ідентичних цінах.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение leopolis » 13 июн 2017, 07:09

Про заробітчан і біженців. Підняття життєвого рівня у нас - воно неуникне. Перехід від режиму "варуют всє" до більш-менш нормальної держави (це ще називають "закручуванням гайок") буде проходити, інакше - відбудеться багато народних республік, наприклад сміттєва народна і т.д. Мало того - підняття відбувається вже і зараз, просто люди ще не готові це зрозуміти і не уміють елементарно відстоювати свої права, ситуація нагадує кріпацтво - хтось сидить і чекає доброго пана, а безвіз і відкриті кордони підказують - ноги в руки і хай пан трохи думає головою.
Увесь цей двіжняк з біженцями, безвізами, євросоюзами і москалями - це елементарна боротьба за ресурси. Розвиток прискорюється - боротьба загострюється - і всі згадують блаженство 90-х (чи спокій і ситість 1913-го, чи тиху європейську середину 30-х). Це все доволі сумно і тривожно.

Але хто сказав - що сісти в бус і поїхати на пінкфлойд це погано? До криму мені було 1300, а до озера Балатон - 700, це серфові місця. Мене запросила минулого року родина в польщу на весілля, я не поїхав бо візи дуже здорожчували цю поїздку. Для мене туриста безвіз - це плюс. І для всіх решта - теж. Як мінімум відтепер оплата праці в Україні буде поступово прив"язуватись до європейської не через курс валюти, а через вікно дозволеного перебування в ЄС (90 чи скільки там днів - це 25 відсотків у рік)
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение stas » 13 июн 2017, 23:33

leopolis
Ти лише підтвердив те, що я написав -
"...а безвіз і відкриті кордони підказують - ноги в руки і хай пан трохи думає головою."


А це якраз те, що для ЄС-совців може спричинити проблеми на-кшталт емігрантських...
Це якраз те, про що я і пишу.

А стосовно безвізу - звичайно це чудово, що можна в будь якій час сісти в буса і попрямувати на Балатон замість Одеси. Головне, щоб на кордоні пропустили. Бо мінімальні суми на день для країни ніхто не відміняв . Просто в перший день був там хаос з нововведеннями...
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Мистер Бус » 14 июн 2017, 01:13

А я бачу у безвізі тільки плюси!ось наприклад хтось жодного разу небув закордоном, і поїде кудись до родичів, кумів, сватів, і тд кудись в Італію, Іспанію, а може й щє далі.Побачить який там рівень життя, побачить що людина і ставлення до неї зі сторони охорони здоровья, правоохоронних питаннь,культурних цінностей, стану автошляхів, екології, і т д .Поїде раз, два три, а потім і у своїй країні йому такого схочеться.І вже його це відношення невлаштує, яке у нас є до людей, людина буде прагнути більшого, від влади і в першу чергу від Себе.Адже європа надала нам великий кредіт довіри,головне його зберегти
Ремонт кпп , срочный выкуп проблемных кпп , бусов,продажа запчастей, разборка т3 т 067 55 256 22
Аватар пользователя
Мистер Бус

 
Сообщений: 320
Зарегистрирован: 18 авг 2016, 15:47
Откуда: Херсон
Модель и год выпуска машины: caravelle carat 1989
Тип двигателя и объем: MV 2100 CC

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Or4ik » 14 июн 2017, 10:11

На сході купа людей які за межі області не виїжджали а то й з міста ... треба їм почати з того бо буде шок від Європи :-)
063п'ять817дев'ять64
Орест
Аватар пользователя
Or4ik
Архітєктар
 
Сообщений: 1734
Зарегистрирован: 13 дек 2009, 23:00
Модель и год выпуска машины: Т2 1978р.в.
Тип двигателя и объем: CU 2.0

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение sanar1953 » 14 июн 2017, 13:07

Or4ik, таких, що з міста не виїзжали, на жаль, 90% в Україні... У тебе поряд західний кордон, в нас східний. І в нас за цім кордоном чимало родичів і друзів. У мене самого брат в Мацкві..., живе там 35 років. Та що тепер поробиш, тим більш, що він адекват.
Я вважаю, що безвіз це добре, це нові будь-які можливості. Як на мене - можливість мандрувати без головної болі з візами. Ось саме зараз готуюсь на два фести (Польща та Словаччина). )ua) bуs
066-511-22-69 Вайбер: +380665112269
Аватар пользователя
sanar1953

 
Сообщений: 275
Зарегистрирован: 05 янв 2013, 14:40
Откуда: Краматорськ Донбас
Модель и год выпуска машины: Т 2, 1977 Вестфалія
Тип двигателя и объем: 1,6 AS

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Or4ik » 15 июн 2017, 09:38

sanar1953
та у Львові теж багато таких хто не виїжджав. Самому дивно ... :nez-nayu:
063п'ять817дев'ять64
Орест
Аватар пользователя
Or4ik
Архітєктар
 
Сообщений: 1734
Зарегистрирован: 13 дек 2009, 23:00
Модель и год выпуска машины: Т2 1978р.в.
Тип двигателя и объем: CU 2.0

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Славіша » 18 июн 2017, 10:40

Для мене перехід на безвіз, то як якийсь час жити в цивільному шлюбі, а потім пішли в загс і розписались.
............................................................................
Хто хотів(мав потребу) туди іздити, той іздив і раніше.
Славіша

 
Сообщений: 729
Зарегистрирован: 25 июн 2013, 12:51
Откуда: Волинь
Модель и год выпуска машины: VW T3 1990
Тип двигателя и объем: 1.6 d

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Or4ik » 19 июн 2017, 09:52

Так цивільний шлюб то і є розписка в загсі :-)
063п'ять817дев'ять64
Орест
Аватар пользователя
Or4ik
Архітєктар
 
Сообщений: 1734
Зарегистрирован: 13 дек 2009, 23:00
Модель и год выпуска машины: Т2 1978р.в.
Тип двигателя и объем: CU 2.0

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение Славянин » 24 июн 2017, 02:01

Даже если безвизом воспользуется 5 % украинцев, то усилия Порошенко не напрасны :co_ol:
пацан сказал - пацан сделал☺у нас в свое время Димон пытался добиться безвиза- не договорился...
Это тебе не шахматы, тут думать надо
Аватар пользователя
Славянин

 
Сообщений: 63
Зарегистрирован: 13 фев 2015, 10:24
Откуда: Ярославль
Модель и год выпуска машины: KIA SORENTO 2011
Тип двигателя и объем: XM 2.4 L

Re: Хто, що скаже за "безвіз"

Сообщение АртемА » 26 июл 2019, 16:38

третий раз только в этом году воспользуюсь!
Осталось в НАТО, чтобы рашка отъе...!
Аватар пользователя
АртемА

 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 14:53
Модель и год выпуска машины: T-5, 2007
Тип двигателя и объем: BRS- 1,9 ТDI


Вернуться в События, факты, комментарии

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3