"Сліпий" десятипальцевий метод друку.

Модераторы: stas, Мановар

Правила форума
Реклама запрещена

"Сліпий" десятипальцевий метод друку.

Сообщение Cubano » 07 сен 2009, 23:36

Так, можу похвалитися, я його освоїв! І дуже приємно друкувати, не дивитися на клаву, а іноді, друкуючи, дивитися в цей час телік. Думаю, будь-кому з вас це не завадить. Скачати курс тута: http://ergosolo.ru/ десять перших уроків можна пройти безкоштовно. потім, якщо заплатите 30грн. смс-кою, отримаєте ключ, і продовжите заняття. Я пройшов 90 завдань, вже трохи обломався, не знаю, чи пройду всі 100 завдань, але точно знаю, що більше ніколи друкувати двома пальцями не буду. Мій малий, коли просік, що я ціею фігньою займаюся, відразу теж почав проходити курс, вмить мене обігнав, і пройшов повністю курс за місяць, під час сесії, і це у в КПІ. І друкував в кінці 300-400 знаків в хвилину, це швидше, ніж говориш. Я навряд чи коли-небудь так швидко друкуватиму, та мені це і не треба. Курс дуже цікавий, зроблений професійними психологами, а з самим автором можна поспілкуватися тут http://ru.blogtv.com/People/ergosolo/ Професор Шахіджанян майже щодня тама, в 21 годині, якщо бачите Хотабича, то він, записи його програм нижче є, як хтось інший, то вони мені не цікаві.
Як комусь треба, то вперед! Трохи терпіння тільки не завадить. Як якісь питання є, то допоможу. :-ok-:
Cubano
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 420
Зарегистрирован: 12 авг 2009, 13:44

Re: "Сліпий" десятипальцевий метод друку.

Сообщение kds » 07 сен 2009, 23:40

я уже глаз положил.
спасибо.
:uch_tiv:
еще,что ценное выкладываЙ.
Т-4 чистый пассажир.ААВ 2,4Д. 94г.в.

Скайп dronho1
Аватар пользователя
kds

 
Сообщений: 16584
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 17:06
Откуда: Донбасс

Re: "Сліпий" десятипальцевий метод друку.

Сообщение yur » 08 сен 2009, 07:51

Cubano
:JC_JC_goodpost:
yur
спициалист
 
Сообщений: 1525
Зарегистрирован: 12 авг 2009, 10:32
Откуда: укр


Вернуться в Полезные ссылки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1