Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Модераторы: stas, Мановар

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение leopolis » 23 фев 2017, 15:03

Це примітивний (на мою думку) підхід. Рахувати форму і віддачу по одній моделі. Робити те, що роблять усі, не бути унікальним- це безперспективно.
Кількість Т3 не зростає - але власники Т3-х як правило люди з не одним авто. Якщо ви мені скажете - коврики для мого старого буса лежать на такому-то базарі шостий ряд зелена будка - я поїду туди через усе місто, пройду мимо інших будок, де валом всяких різних ковриків - і куплю у вашого регіонального дилера крім своїх ковриків ще щось красиве резинове... А інакше - ви для мене такі як усі решта, нудні і нецікаві.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение leopolis » 23 фев 2017, 15:10

Один зі свіжих прикладів - ручка відсувної дверки на Т3. Дефіцит - бо бла-бла-бла кількість бусів зменшується, випускати продукт нема ніякого резону... А мудрі люди взяли і зробили - і впевнений, що не прогадали, бо багато хто їх купив декілька на запас.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение Andriy_123 » 24 фев 2017, 15:07

У мене друг займається перепродажем фабричних, а також індивідуальним виготовленням/маляркою дверей та шпонованих конструкцій.
І от йому часто доводиться продавати, доставляти (іноді я йому допомогаю, хоч у мене занадто шикарний для дверей салон) , відправляти установщика для встановлення ОДИНОЧНИХ дверей самої дешевої картонної конструкції з мізерним (в порівннянні з нормальними замовленнями) прибутком скажемо у 150-200грн, а мороки однаково, як продати, доставити, а установщику встановити 3,5,7, і більше дверей - процедура та сама.
І от представте собі ситуацію, вам треба замінити проломлені у сварці/випившими гостями чи скаженими дітьми ОДНІ двері, ви обдзвонюєте всі магазини, а вам відповідають - продаж одної двері - безперспективна, тільки якщо поміняєте всі ;;-))) .
Він не може відмовити, бо то його репутація, конкуренція, а ще сарафанне радіо теж працює, форум в тому числі, бо продаж 1 двері - то перспектива на майбутнє продати 5 і більше.

Стосовно автозапчастин, то тут два шляхи - випуск вузьконішових на порядок дорожчих на старі авто, або широкий асортимент на всі, в т.ч. старі авто.
Київ 063-632 - один 5 - 9 сім
Аватар пользователя
Andriy_123

 
Сообщений: 689
Зарегистрирован: 16 янв 2013, 00:02
Откуда: Kиїв. From psychobilly land.
Модель и год выпуска машины: VW T3 Multivan 1988
Тип двигателя и объем: 1.6TD JX

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение stingray-market » 04 апр 2017, 10:40

Здравствуйте уважаемые пользователи форума «vw-bus.org.ua»!
Наш интернет-магазин (stingray-market.com.ua) спешит порадовать вас бессрочной дисконт скидкой в размере 10% на любой товар!
Ваш промо код <<VWBUSORGUA>> для нашего интернет магазина stingray-market.com.ua
Автомобильные коврики в Украине
stingray-market.com.ua
(097) 820 27 19
(099) 217 20 28
stingray-market

 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 11:57
Модель и год выпуска машины: volkswagen crafter, 2008
Тип двигателя и объем: 2.0 Дизель (Механика-6)

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение Рыжий » 04 апр 2017, 21:48

Всем привет. Заказал я у них коврики 2 или 3 ряда, как они описывали. Ну, что вам сказать, надеюсь,что они смогут послужить 2года. А все по тому, что они тонкие. Но время покажет :JC_JC_goodpost:
СТО по ФОРД,VW и не только. Ремонт ДВС,КПП и т.д. Сварка
тел067-408-69-59, 099-262-87-00
Аватар пользователя
Рыжий
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 2864
Зарегистрирован: 13 дек 2010, 00:29
Откуда: Киев, пгт. Пуща-Водица
Модель и год выпуска машины: Т-3 Синхро 1987
Тип двигателя и объем: AFN 1.9 TDІ

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение Б.А.Р » 19 апр 2017, 00:12

stingray-market писал(а):Здравствуйте уважаемые пользователи форума «vw-bus.org.ua»!
Наш интернет-магазин (stingray-market.com.ua) спешит порадовать вас бессрочной дисконт скидкой в размере 10% на любой товар!
Ваш промо код <<VWBUSORGUA>> для нашего интернет магазина stingray-market.com.ua


https://stingray-market.com.ua/products ... --perednie
Ціна
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: Автомобильные коврики ТМ «Stingray»

Сообщение stingray-market » 03 авг 2017, 15:02

Б.А.Р писал(а):
stingray-market писал(а):Здравствуйте уважаемые пользователи форума «vw-bus.org.ua»!
Наш интернет-магазин (stingray-market.com.ua) спешит порадовать вас бессрочной дисконт скидкой в размере 10% на любой товар!
Ваш промо код <<VWBUSORGUA>> для нашего интернет магазина stingray-market.com.ua


https://stingray-market.com.ua/products ... --perednie
Ціна


Приносим извинения за столь долгое отсутствие, что вы хотели сказать данным предложением?
Автомобильные коврики в Украине
stingray-market.com.ua
(097) 820 27 19
(099) 217 20 28
stingray-market

 
Сообщений: 8
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 11:57
Модель и год выпуска машины: volkswagen crafter, 2008
Тип двигателя и объем: 2.0 Дизель (Механика-6)

Пред.

Вернуться в Рекламная пауза

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron