Корисні поради.

Любые разговоры, на любые темы!
Any talks, any themes!

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Корисні поради.

Сообщение Vova-VW » 16 июл 2014, 21:22

Навіяло. Точніше сестра помогла :-) Прорвав в неї шланг води і зробив трохи затоп (в мене теж таке було) тобто прогнив,а саме так звана опльотка прогнила і пшик (шлангу максимум 2 роки) проблема в тому що дроти просто напилені, а не з нержавійки,тому від сирості прогнили і прорвало. Ну а стається таке як завжди коли нема нікого дома :-)
Поговорив з спецами і сказали що коли купляєш шланг то перевіряй магнітом,нормальний шланг (з нержавійки) магніт не бере взагалі,як наслідок він не ржавіє,а якщо магніт бере то такий шланг фуфло брати нема сенсу. Тим більше що затоп може обійтись в опупенну суму. Я взагалі раджу брати сантехніку,(хоча б крани) за кордоном,нехай дорожче,але фірма,бо залити сусідський євроремонт це..... :-) Я жив за кордоном (деколи по пару років на одній квартирі) ніколи про ніяку сантехніку не знав,все брило,ніяких глюків і протікань. Так що всім раджу. Деколи в Європі фірмова сантехніка не дорожча ніж тут,а деколи дешевша.
На рахунок батарей то тільки алюмінієві,бо залізні реально ржавіють і облазять і вода в них з часом ржава (це перевірено) так що економія не виправдана.
Про ноути: Мав два ноута фірми Acer один дешевий (тьоща жінці купила) трохи він робив десь 2-3 роки потім здох,правда робив багато. Другий Acer дорогий (ціна нового була десь касарь) ще не здох,але ламається частенько. Юзає жінка,але я ним не задоволений,по дровах виобується,ніби робить, але більше я Acer купляти не буду.
Ще є два ноута h/p один середньої цінової категорії (має не менше п'яти років) бриє добре малий його мучить, а це тест драйв о-го-го :-) Мій h/p має 4 роки модель з дорожчих, бриє добре претензій особливих нема,не виобується,ні по дровах ні по ОС. До речі жінки Acer на вінді 8 не хоче робити,тобто робить,але глюки з дровами і.т.д. Хоче сьомої вінди. Мій h/p і малого бриють на любій ОС без проблем. Тобто я вибираю h/p а по ціні між марками великої різниці нема.
Маю маг в машині kenwood(куплений за кордоном) бриє як проклятий, має вже 8 років,взагалі ніяких проблем,юзаю практично кожен день.
Вибачте за купу писанини :-) Смисл теми в тому щоб ділитись досвідом і порадами в любій сфері.
Ще щось позгадую то напишу. Давайте діліться.
Последний раз редактировалось Vova-VW 17 июл 2014, 00:42, всего редактировалось 2 раз(а).
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Корисні поради.

Сообщение dimon11 » 16 июл 2014, 21:46

:uch_tiv: :JC_JC_goodpost:
Машина продается
0675018458 Димон
Аватар пользователя
dimon11

 
Сообщений: 1821
Зарегистрирован: 19 июн 2012, 15:17
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: VW Caravelle Carat
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Корисні поради.

Сообщение leshiy_40 » 16 июл 2014, 22:02

Vova-VW писал(а):Вибачте за купу писанини


Ну да, багатобукв.
До мене вже два дні газовщики навідуються, горять бажанням поміняти редуктора(за мої гроші).
Дав 0,5, всерівно ходять. Газ смердить, але це їхнє госпордарство. Думаю, займуся сам, платимо за газ путлєру ми всі.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Корисні поради.

Сообщение Fashh » 16 июл 2014, 22:23

Я вам скажу як "сантехник"( працюю на Водоканалі), що шлангочки на змішувач і бачок краще ставити не резигові , а ставити трубки з нержавійки або міді. Так надійніше хоч і дорожче! А батареї треба вибирати відповідно до тиску в мережі, бо ті алюмінієві що продаються внас розраховані на низький тиск і в квартирах з центральним отопленням їх рве , а в приватних будинках - стоять!
Fashh

 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 10 апр 2014, 12:30
Модель и год выпуска машины: T-3 83
Тип двигателя и объем: 1.9td aaz

Re: Корисні поради.

Сообщение sobakabarabaka » 16 июл 2014, 22:24

Vova-VW писал(а): коли купляєш шланг то перевіряй магнітом,нормальний шланг (з нержавійки) магніт не бере взагалі

:du_ma_et: А ще краще мідний хромований.
Vova-VW писал(а):На рахунок батарей то тільки алюмінієві,бо залізні реально ржавіють і облазять і вода в них з часом ржава (це перевірено) так що економія не виправдана.

Та ну нафіГ? А Ви бачили, як алюмінєєві радіатори розриває в щент? Літом, коли навіть крани на радіаторі закриті і казалось би там не мало б бути зайвого тиску!!! Я бачив, 2 випадки!!! А в стальних радіаторах вода ржавіє із-за повітря в воді тому вода має бути хім.підготовленна і без повітря!!!
Про ноути умнічать не буду бо шарю в них, як свиня в гарбузі :nez-nayu:
Последний раз редактировалось sobakabarabaka 16 июл 2014, 22:25, всего редактировалось 1 раз.
http://komfortkiev.blogspot.com/
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке.
067 656 3Ч 3О Віктор
Аватар пользователя
sobakabarabaka
ЗЛИЙ
 
Сообщений: 1227
Зарегистрирован: 29 авг 2011, 22:03
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: T-4, 2000р
Тип двигателя и объем: 2.5 TDI. AJT

Re: Корисні поради.

Сообщение sobakabarabaka » 16 июл 2014, 22:24

Fashh
Калєга, апєрєділ :uch_tiv:
http://komfortkiev.blogspot.com/
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке.
067 656 3Ч 3О Віктор
Аватар пользователя
sobakabarabaka
ЗЛИЙ
 
Сообщений: 1227
Зарегистрирован: 29 авг 2011, 22:03
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: T-4, 2000р
Тип двигателя и объем: 2.5 TDI. AJT

Re: Корисні поради.

Сообщение Vova-VW » 16 июл 2014, 22:28

leshiy_40 писал(а):
Vova-VW писал(а):Вибачте за купу писанини


Ну да, багатобукв.
До мене вже два дні газовщики навідуються, горять бажанням поміняти редуктора(за мої гроші).
Дав 0,5, все рівно ходять. Газ смердить, але це їхнє госпордарство. Думаю, займуся сам, платимо за газ путлєру ми всі.

Газ що в квартирах вроді Український. На рахунок редуктора то виясни точно хто має міняти і за чиї гроші. Сам краще не міняй бо говорили мені в газ канторі що треба щоб міняли вони і дали обов'язково дали документ про заміну,бо якщо не дай Бог щось станеться звалять все на тебе,хоч ти можеш це зробити краще за них. Одним словом все добре виясни щоб лажі не було.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Корисні поради.

Сообщение Fashh » 16 июл 2014, 22:30

sobakabarabaka
Вітаю колего! Не ставте будьласка лічильники на параніт - Х.. зірвеш!!!
Fashh

 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 10 апр 2014, 12:30
Модель и год выпуска машины: T-3 83
Тип двигателя и объем: 1.9td aaz

Re: Корисні поради.

Сообщение Romanoproddi » 16 июл 2014, 22:31

Fashh писал(а):Я вам скажу як "сантехник"( працюю на Водоканалі), що шлангочки на змішувач і бачок краще ставити не резигові , а ставити трубки з нержавійки або міді. Так надійніше хоч і дорожче! А батареї треба вибирати відповідно до тиску в мережі, бо ті алюмінієві що продаються внас розраховані на низький тиск і в квартирах з центральним отопленням їх рве , а в приватних будинках - стоять!

во-во!!! :co_ol:
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Корисні поради.

Сообщение sobakabarabaka » 16 июл 2014, 22:33

Fashh
:nez-nayu: тут, як карта ляже. То параніт то гумова прокладка. Зазвичай в комплектах параніт... А хрен зірвеш це Анаэробный герметик – метакриловая анаэробная смола
http://komfortkiev.blogspot.com/
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке.
067 656 3Ч 3О Віктор
Аватар пользователя
sobakabarabaka
ЗЛИЙ
 
Сообщений: 1227
Зарегистрирован: 29 авг 2011, 22:03
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: T-4, 2000р
Тип двигателя и объем: 2.5 TDI. AJT

Re: Корисні поради.

Сообщение Fashh » 16 июл 2014, 22:37

На рахунок газу! В мого кума газовики встановлювали лічильник , все як має бути і машина 04 і спец одяг , але не дали ніякої бомажки. На наступний день прийшов контролер , що б овломбувати і оштрафував на 700грн за незаконне встановлення лічильника без ліцензії. Без бомажки ти ....
Fashh

 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 10 апр 2014, 12:30
Модель и год выпуска машины: T-3 83
Тип двигателя и объем: 1.9td aaz

Re: Корисні поради.

Сообщение sobakabarabaka » 16 июл 2014, 22:40

Fashh писал(а):В мого кума газовики встановлювали лічильник , все як має бути і машина 04 і спец одяг , але не дали ніякої бомажки.

Я так 2 рази "літучку" на вулиці ловив і лічильники на обєктах тимчасово переносив. Халтура мана. Всерівно в двох випадках переробляли проекти
http://komfortkiev.blogspot.com/
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке.
067 656 3Ч 3О Віктор
Аватар пользователя
sobakabarabaka
ЗЛИЙ
 
Сообщений: 1227
Зарегистрирован: 29 авг 2011, 22:03
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: T-4, 2000р
Тип двигателя и объем: 2.5 TDI. AJT

Re: Корисні поради.

Сообщение Fashh » 16 июл 2014, 22:44

sobakabarabaka писал(а):Fashh
:nez-nayu: тут, як карта ляже. То параніт то гумова прокладка. Зазвичай в комплектах параніт... А хрен зірвеш це Анаэробный герметик – метакриловая анаэробная смола

Мені колиль попадались свинцеві прокладка! Параніт в комплекті у СК і ЛК. Я працюю КІПовцем і багато чого про лічильники води можу розповісти.
Fashh

 
Сообщений: 53
Зарегистрирован: 10 апр 2014, 12:30
Модель и год выпуска машины: T-3 83
Тип двигателя и объем: 1.9td aaz

Re: Корисні поради.

Сообщение Vova-VW » 16 июл 2014, 22:48

Fashh писал(а):Я вам скажу як "сантехник"( працюю на Водоканалі), що шлангочки на змішувач і бачок краще ставити не резигові , а ставити трубки з нержавійки або міді. Так надійніше хоч і дорожче! А батареї треба вибирати відповідно до тиску в мережі, бо ті алюмінієві що продаються внас розраховані на низький тиск і в квартирах з центральним отопленням їх рве , а в приватних будинках - стоять!

В мене локальне опалення (тиск 2 атмосфери) за кордоном майже всюди алюмінієві батареї. В мене стоять Італійські вже три роки,поки що все добре. Залізні батареї (якщо є хоч трохи сирості)будуть реально ржавіти і облазити. Я кажу суто по своїй практиці.

Котел в мене Італійський Westen Pulsar D 24F (це не реклама!) вже бриє три роки,без претензій.
Последний раз редактировалось Vova-VW 17 июл 2014, 21:49, всего редактировалось 1 раз.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Корисні поради.

Сообщение Vova-VW » 16 июл 2014, 23:16

Про сигналки.
Я ношу брилок від сигналки на ланцюжку і чіпляю карабінчиком до петлі штанів,як правило тримаю його в маленькій кишені для презіків :-) в джинсах в основному. Головне щоб ланцюжок був надійний. Це для того щоб не лишитись при закритій машині на дворі з ключами в середені (таке в мене було,думаю не тільки в мене :-) ) тобто брилок і ключ ніколи не разом,брилок завжди при мені. В загалі я не ношу всі ключі в одній звязці,окремо машина,окремо квартира. Як правило зняв клему(з різних причин) поставив і сигналка зразу закрила машину,ну а ключі ясне діло в середині, а ти хз. скільки кілометрів від дому :-) тоді весело. Та й буває що сигналка і сама може глюкнути і закрити. Тому брилок весь час при мені,що і вам раджу.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Корисні поради.

Сообщение garmas » 17 июл 2014, 07:36

Корисна тема
Продам свого буса у хороші руки...
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_t4-transporter-pass_14725364.html
Аватар пользователя
garmas

 
Сообщений: 2229
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 01:09
Откуда: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Модель и год выпуска машины: T4, 2000р., біло-кольоровий
Тип двигателя и объем: ABL 1.9 TD intercooler

Re: Корисні поради.

Сообщение Vova-VW » 17 июл 2014, 10:33

garmas писал(а):Корисна тема

То порадь щось :-):
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Корисні поради.

Сообщение garmas » 17 июл 2014, 15:46

Завжди тримайте при виході з хати предмет схожий на біту або щось схоже....
Продам свого буса у хороші руки...
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_t4-transporter-pass_14725364.html
Аватар пользователя
garmas

 
Сообщений: 2229
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 01:09
Откуда: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Модель и год выпуска машины: T4, 2000р., біло-кольоровий
Тип двигателя и объем: ABL 1.9 TD intercooler

Re: Корисні поради.

Сообщение dimon11 » 17 июл 2014, 21:10

garmas писал(а):Завжди тримайте при виході з хати предмет схожий на біту або щось схоже....
Маю......Біту.....Ножа., і ......все маю. І все біля дверей.
Машина продается
0675018458 Димон
Аватар пользователя
dimon11

 
Сообщений: 1821
Зарегистрирован: 19 июн 2012, 15:17
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: VW Caravelle Carat
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Корисні поради.

Сообщение sobakabarabaka » 17 июл 2014, 23:31

Изображение
:uch_tiv:
http://komfortkiev.blogspot.com/
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке.
067 656 3Ч 3О Віктор
Аватар пользователя
sobakabarabaka
ЗЛИЙ
 
Сообщений: 1227
Зарегистрирован: 29 авг 2011, 22:03
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: T-4, 2000р
Тип двигателя и объем: 2.5 TDI. AJT

След.

Вернуться в Курилка, пальцезагиналка

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron