Особливості національної інтернет-торгівлі

Улыбнемся.

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Особливості національної інтернет-торгівлі

Сообщение dimon11 » 13 окт 2016, 16:40

- То доброго дня.. Визивали?
- Ага, сідайте.. Маємо до вас питання. Відповідно до нової редакції ЗУ «Про нерухомість» ви маєте платити податок з вашої комерційної нерухомості.
- В мене немає комерційної нерухомості.
- То є як нема? А як же ви тоді ведете свій бізнес?
- Ну отак, без комерційної нерухомості..
- Ненуєбать.. Ви прикалуєтессь?
- Ніхуя, вона мені не потрібна..
- А де ви торгуєте?
- Ну.. як то вам сказать.. в інтернеті..
- ......"Што?".. (по Цареву..)
- Ну, типа в комп’ютері..
- Гм... Я вас питаю, де відбувається ваша торгівля! До вас не буде питань, якшо ви мені покажете договір аренди приміщень де ви торгуєте, тоді такий податок платиться вашим орендодавцем з його прибутку від вашої орендної плати.
- Я ж вам кажу, в мене інтернет-магазин, з нього і відбувається торгівля, люди дзвонять, я приймаю замовлення, на підставі договору дилерства переказую його до постачальника, відправка йде з постачальницького складу на даний момент. З того складу, звісно якщо треба, платить податок сам постачальник. Плату за зберігання мого товару якщо такий з’являється, він можливо враховує у собівартості продукції.. Відповідно до сьогодення я не маю необхідності утримувати власний склад чи офіс навіть – це економічно невигідно. Тому так – через інтернет сторінку й телефон. Така схема є найбільш досконалою. Свій склад я закрив, він мені не потрібен на даний момент. Інтернет простір - не є нерухомість, наскільки я в курсі? :)
- Нє.. якось шось таки не то.. Карашо.. У вас має бути якийсь там хуйзна який договір аренди, а якщо нема – то комерційним приміщенням вважається ваша ЛІЧНА нерухомість, з якою ви повинні сплачувати податок, оскільки відповідно до ЗУ не підпадаєте під пільги!! Ви ж дома продаєте? Де ви базарите та продаєте?
- Єбатьторохтеть.. Ні.. не дома.. в мене немає товару дома, складів також. Я про продажу «базарю» в телефоні, скайпі. Закон передбачає податок на рухому власність або на ПЗ?... До речі, в мене вже була орендована торгівельна площа - ваші браття по мозгу заебали.. закрив нахуй.. Я сам вирішую орендувати мені чи реалізовувати питання торгівлі іншими шляхами.. Ви не проти?
- Ніхуя не знаю. Ви ведете діяльність у вашому будинку, тому маєте платити податок..
- Пздц.. Я веду розмову з кроваті – мова йде про податок з кроваті? Чи з машини?
- Не язвіть! Ви розумієте про що мова!
- Ні, не розумію. Я веду свою діяльність у такому випадку з того місця де мене застане дзвінок.. Наприклад, влітку дуже часто з рибацької сідушки. Але вона, як нерухомість, взагалі збудована з порушенням всіх законних піздецов, у природоохоронній зоні. Тому власник сідушки відмовляється укладати зі мною договір оренди.. Їбіть його..
- Нє, нувигандон..
- Дякую панеже.. Взаємно.. Моя діяльність та прийняті відповідно до неї МНОЮ правила не передбачаюсь ні офісів, ні оренди приміщень. Ви розумієте чи ні? Відповідно до ЗУ «Про спрощену систему» я плачу єдиний податок.. На те він, блять, і ЄДИНИЙ! Мій простір віртуальний.. як вам пояснить.. «Матрицю» дивились???
- ..Гм.. ну канешно!!!.. яку частину?…
- Блять.. та похуй яку.. Третю.. де блять розплодились такі як ви Агенти Сміти в частності.. Зрозумійте, в мене віртуальна торгівля, у віртуальному світі.. Мій магазин – то є сайт.. Але ж не нерухомість! А плачу шось на кшталт оренди нерухомості, але у віртуальному світі. За хостинг мого сайту, за аренду домену.. Плачу офіційно, є всі відповідні бомаги. Ті люди – мої орендодавці відповідно до своєї діяльності, якщо передбачає ЗУ, мають платити відповідні платежі зі свого податку на прибуток.. Якщо ні - то не мій трабл. На те є такі як ви аж до Верховної Ради, щоб передбачити та врахувати такі ситуації на ринку... Оренда є, я її справно сплачую, такшо з орендодавця і взимайте..
- Мені похуй!! Мені сказали єбать усіх!!! У вас є договір оренди на цей.. як його єбать, гоздинг, блять?
- Так є, але ж то не відноситься до нерухомості..
- Так.. ніхуя не знаю.. Тоді платіть з будинку!!
- Ок, тоді ви прийдете з рулеткою, ми переміряємо площу, з якої по вашому ведеться діяльність, та буду платити з неї. Я з задоволенням до вашого приходу вимостю ноутбук на рибацький ящик. Потім я попиздю в ГАСК і буду виводити дані 0,5 м з житлової нерухомості, переводити на комерційні комунальні тарифи кутову розетку, внесемо зміни до плану містобудування, затвердимо всю цю хуєту через пару століть рішенням сесії облради, і ви таки отримаєте 15 копійок на рік... Потім те саме зробимо з машиною та сідушкою.. Ну шоб хоч якось працювати у нормах законодавства.. Я ж чесний громадянин :)
- .. Так.. то ви відмовляєтеся платити податок з нерухомості?
- Звісно відмовляюся..
- ЧОМУ?? МЕНЕ Ж ВИЇБУТЬ!!
- Ну тоді приємних вам ощущеній ;) Тому що це протирічить ЗУ про спрощену систему оподаткування мене як суб’єкта підприємницької діяльності, і тому що такий платіж у даному взагалі випадку не передбачений ЗУ.
- От сука.. Ви вільні..
- Дякую.. Наостанок, перепрошую… У мене є курятник, там живуть коти з водоканалу, плодять кошенят, я їх продаю інколи, бо кот піздатий, хоть і уйобище, але ж таки чистий перс.... Мені напевно звернутися до місцевої ради з приводу зміни цільового призначення землі під курятником у статус заповідної зони? і таким образом отримати відповідні податкові пільги та дотації на розвиток курятника??.. А також як там на рахунок податку з котячого гімна, яке неконтрольовано висирається без відповідного дозволу екологічної інспекції??
- .. Ідіть нахуй..
- Взаємно.. На все добре...
Машина продается
0675018458 Димон
Аватар пользователя
dimon11

 
Сообщений: 1821
Зарегистрирован: 19 июн 2012, 15:17
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: VW Caravelle Carat
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Особливості національної інтернет-торгівлі

Сообщение stas » 15 окт 2016, 00:38

В принципі :co_ol: Але було-б смішно, як-би не так сумно... :-(

Але здається щось там з інтернет-торгівлею вони подібне вигадали - про необхідність офісу.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Особливості національної інтернет-торгівлі

Сообщение Fahsion » 10 июн 2019, 11:50

Згоден, і сміх і гріх)
Fahsion

 
Сообщений: 2
Зарегистрирован: 10 июн 2019, 11:49
Модель и год выпуска машины: VW Транспортер 2005
Тип двигателя и объем: 2.5 ВВ

Re: Особливості національної інтернет-торгівлі

Сообщение АртемА » 26 июл 2019, 16:18

Почти та же фигня, только серьезно и удачно)) Потому, что не у нас!
Как продают дорогие машины через Instagram?
https://carbook.ua/media/articles/instacars
Аватар пользователя
АртемА

 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 17 фев 2017, 14:53
Модель и год выпуска машины: T-5, 2007
Тип двигателя и объем: BRS- 1,9 ТDI


Вернуться в Смех продлевает жизнь

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4