Прийміть і допоможіть безбусому.

Всем новичкам сюда.
Знакомства и приветствия

Модераторы: stas, Мановар, Анка(от Рыжего)

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 03 мар 2017, 23:55

Мистер Бус писал(а):Так річ не в корозії, а в тому що під машиною прикручено :a_g_a:

Я не про кузов , там глибока корозія ричагів, тяг і т.д. Кожну різьбу прийшлося б різати і висверлювати. Якщо цікаво можу кинути фото
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 00:01

vovat2 писал(а):Viktor B.
Краще дозбирати грошенят і купити готову. Я свою взяв в голому кузові і збирав рік, бюджет вийшов 4000 і це завдяки клубу і вдячним клієнтам :ko_re:sha: .Якщо збирати запчастини по розборкам- яких по сінхро нема................. :cry_ing:

Скільки на Вашу думку треба грошенят щоб купити сінхру? Готову? Шукаю донора до 4000. Це мало? Думаю ні.
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 00:05

RAMZES писал(а):Viktor B.
Блок передка це одне, а примусове його включення і відключення це інше.

Не вірно сформулював думку. Мав на увазі примусове відключення хтось доставляв?Чи тільки методом знімання кардана?
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 00:10

RAMZES писал(а):Viktor B.
Бюджет?

Цього року думаю 5.Все відразу робити не планую. Спочатку 4*4 а потім в планах криша вестфалія. Потім діло , час і авто покаже. Зараз каменем спотикання є вибір нормального донора . Через малу пропозицію мушу зупинятись на купівлі "конструктора лєго" (зняте з авто) .
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение breakneck » 04 мар 2017, 02:42

Viktor B. писал(а):Скільки на Вашу думку треба грошенят щоб купити сінхру? Готову? Шукаю донора до 4000. Це мало? Думаю ні.

та в Польше даже уже нету синхр по 4000
а переделывать монопривод в синхру можно, но сложно, далеко не каждый сварщик осилит
Аватар пользователя
breakneck

 
Сообщений: 660
Зарегистрирован: 08 янв 2014, 13:14
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: 1987 Transporter Syncro
Тип двигателя и объем: 1.9D 1Y

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение leopolis » 04 мар 2017, 07:38

Для реалізації задуму потрібні або дуже золоті руки, або конкретний золотий запас, і безмежне терпіння там і там. Навіть наші небідні колєги за океаном називають їх "$incro".
У тебе є вже якісь реалізовані автомобільні проекти? Чи це перша велика любов?
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 07:56

breakneck писал(а):
Viktor B. писал(а):Скільки на Вашу думку треба грошенят щоб купити сінхру? Готову? Шукаю донора до 4000. Це мало? Думаю ні.

та в Польше даже уже нету синхр по 4000
а переделывать монопривод в синхру можно, но сложно, далеко не каждый сварщик осилит

Протягом двох тижднів в Польщі знаходив за 3100 , 2400, 2500 , 3500 вічно зелених і один комплект за 2400. Деякі ще є. Також був за 12000 зл джокер з пробігом до 100 тис.км. Тиждень тому був в Україні класний донор за 6$. Це приклади по тому що зараз "немає".
Підкажіть що Ви мали на увазі "не каждий сварщик не осилит". Наскільки мені відомо там передню балку (ланжерон) треба перенести .
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение SergPassSyn » 04 мар 2017, 08:38

Viktor B. писал(а):
RAMZES писал(а):Viktor B.
Блок передка це одне, а примусове його включення і відключення це інше.

Не вірно сформулював думку. Мав на увазі примусове відключення хтось доставляв?Чи тільки методом знімання кардана?


Я довстановлював, вірніше мені довстановлювали.
В принципі все робиться із тих зачастин що стоять вже, або купується повний комплект і встановлюється.
Мені робив наш одноклубник, була можливість виготовити в заводських умовах, років 5 тому.
Парттайм вартий того щоб його мати.
Передній міст з блокуванням теж знайшов і встановив, але тут складність, бо у сінкро чотири головні пари випускали.(а у монопривода ще більше).
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 08:59

leopolis писал(а):Для реалізації задуму потрібні або дуже золоті руки, або конкретний золотий запас, і безмежне терпіння там і там. Навіть наші небідні колєги за океаном називають їх "$incro".
У тебе є вже якісь реалізовані автомобільні проекти? Чи це перша велика любов?


Щось Ви не дуже хочете мати ще одного одноклубника. Всі повідомлення зводяться до того щоб я "вилікувався" і забув про ідею сінхри з салоном джокера.
Створюючи дану тему хотів отримати відповіді на ряд питань яких не зустрів в інтернеті і не почув від людей які мали/мають або робили сінхру.
Поради такого типу: візьми спочатку донора, подивись в якому стані те і те....., перевір це таким чином, подивись чи працює те ...., ремонтом цього займається ось цей і номер тел...., зробити це може той і той , це зроби так ....
А то у Вас налаштування до мене як до дитинки яка в магазині іграшки захотіла і ножками тупотить.
Я все розумію що дорого , ще немає де взяти, що йому вже 30 і більше років. Але люди це мають , то виникає питання "чому я не можу мати?"
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение SergPassSyn » 04 мар 2017, 09:29

Viktor B.
Вибачай але, отакі вони сінкро-бусоводи.
Неподобається? Непередумаєш. Через пять років Сам таким будеш.

Якби одразу написали:
"Все просто, береш донора, потім ідеш на розборку і купуєш комплект переобладнання, потім везеш це до зварщика, потім забираєш і ставиш салон."
То я тобі скажу: або бери задорого готову, або одне отаке просте речення - розтягнеться на 3-4 роки і ту ж саму купу грошей.
Зараз за $7-10к можна купити готову сінкру і роби собі салон, кришу... а як повезе то і з салоном хорошим і кришею.



Коли я захворів, мені пропонували сінкру з блюстар салоном, кондиціонер, блокуваннями і тді за 18 тисяч(долар був 8), а ставлення було таке ж, як до тебе зараз (без образ), я вирішив робити сам, купив за 5к і коли вона виїхала я перестав рахувати, і це було 15к, а потім ще був передній міст з блоком, більші гальма, задні дискові,.. і тд і тп. і багато чого ще нестоїть в машині, а лежить в гаражі, і тягнеться все це з 2009 року.
А так би їздив собі вже 8 років і радів, а так тільки 3 з половиною їздяю і радію.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 09:42

SergPassSyn писал(а):Viktor B.
Вибачай але, отакі вони сінкро-бусоводи.
Неподобається? Непередумаєш. Через пять років Сам таким будеш.

Якби одразу написали:
"Все просто, береш донора, потім ідеш на розборку і купуєш комплект переобладнання, потім везеш це до зварщика, потім забираєш і ставиш салон."
То я тобі скажу: або бери задорого готову, або одне отаке просте речення - розтягнеться на 3-4 роки і ту ж саму купу грошей.
Зараз за $7-10к можна купити готову сінкру і роби собі салон, кришу... а як повезе то і з салоном хорошим і кришею.



Коли я захворів, мені пропонували сінкру з блюстар салоном, кондиціонер, блокуваннями і тді за 18 тисяч(долар був 8), а ставлення було таке ж, як до тебе зараз (без образ), я вирішив робити сам, коли вона виїхала я перестав рахувати, і це було 15к, а потім ще був передній місь з блоком, більші гальма, задні дискові,.. і тд і тп. і багато чого ще нестоїть в машині, а лежить в гаражі, і тягнеться все це з 2009 року.
А так би їздив собі вже 8 років і радів, а так тільки 3 з половиною їздяю і радію.

Просто немає що взяти. Наступні варіанти в Україні : за 3500-Дока без блокувань , зняті коробка,кардан,міст. За 7000 - перша - також Дока, друга вантажна і третя білого кольору на Волині яка не викликає довіри. Це якщо з легальних українських. Як Вам варіанти? В 2014, 2015 роках хоч варіанти живіші попадались а зараз "маємо те що маємо".
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение vovat2 » 04 мар 2017, 11:14

Viktor B.
А чого біла не викликає довіри?
Любі запчастини Т3. 0972093734 0951323669
vovat2

 
Сообщений: 690
Зарегистрирован: 09 сен 2012, 20:04
Откуда: Володимир-Волинський
Модель и год выпуска машины: vw t3 Syncro 89р
Тип двигателя и объем: 1.9ТД

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение leopolis » 04 мар 2017, 12:21

Viktor B. писал(а):А то у Вас налаштування до мене як до дитинки яка в магазині іграшки захотіла і ножками тупотить.
Я все розумію що дорого , ще немає де взяти, що йому вже 30 і більше років. Але люди це мають , то виникає питання "чому я не можу мати?"


Це і є позиція малої дитини - "хочу іграшку бо Миколка має", а на просте запитання - для чого? - відповіді нема. Возити тещу на село, чи здійснити сувору арктичну експедицію, чи рибалка-полювання - мусить бути хоч якась потреба? Чи може мозок перевантажений програмуванням потребує брутального гаражного релаксу?
У правильно окресленій потребі приховано багато конкретних відповідей. Бо якщо почнеш збирати сінхру з донорів для весільної подорожі - то після закінчення проекту зможеш вже онукам Карпати показувати, швидше за все.
І ще. Справжню і реальну цінність має тільки добре збережений оригінал - а всі мутанти-франкенштейни - йдуть лісом. Це забавка тільки твоя, і нікому більше вона не цікава. Потрібно добре це розуміти і бути здоровим егоїстом.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 04 мар 2017, 15:17

leopolis писал(а):
Viktor B. писал(а):А то у Вас налаштування до мене як до дитинки яка в магазині іграшки захотіла і ножками тупотить.
Я все розумію що дорого , ще немає де взяти, що йому вже 30 і більше років. Але люди це мають , то виникає питання "чому я не можу мати?"


Це і є позиція малої дитини - "хочу іграшку бо Миколка має", а на просте запитання - для чого? - відповіді нема. Возити тещу на село, чи здійснити сувору арктичну експедицію, чи рибалка-полювання - мусить бути хоч якась потреба? Чи може мозок перевантажений програмуванням потребує брутального гаражного релаксу?
У правильно окресленій потребі приховано багато конкретних відповідей. Бо якщо почнеш збирати сінхру з донорів для весільної подорожі - то після закінчення проекту зможеш вже онукам Карпати показувати, швидше за все.
І ще. Справжню і реальну цінність має тільки добре збережений оригінал - а всі мутанти-франкенштейни - йдуть лісом. Це забавка тільки твоя, і нікому більше вона не цікава. Потрібно добре це розуміти і бути здоровим егоїстом.


Ось тут вже і почалася конструктивна критика з елементами допомоги.
Автомобіль для пересування є в наявності, теща куди треба добереться.
"а на просте запитання - для чого? - відповіді нема" - Ви перший хто запитали.
Відповіді: Для чого - рибалка. Виїзди - практично кожен тиждень (влітку). Дорога - 90% траса , 10% спуски лісовою та польовою. Відстань- 150 км. Кінцева ціль це зручність ( спати,приготувати їжу,перебувати 4 особам) та впевненість у можливості безпроблемного виїзду з міста відпочинку за будь-яких погодніх умов.
По оригіналам - бачив на сайтах,знаю , є ціна 49000 євро. Але я не колекціонер. Шукаю вестфалію 4*4 не по ціні квартири в Тернополі.
Відновлювати,переобладнувати - готовий . Час і сили знайду. Залишається тільки $ або його кількість і наявність підходящих для цього транспортних засобів.
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение leopolis » 04 мар 2017, 16:35

Для чотирьох дорослих якщо їхати то буде добре, а щоб жити - явно мало місця. Два плюс один - ще сяк-так. Готувати їсти на природі будеш на природі, а не в маленькому захаращеному бусику. Хіба каву звариш без напрягу. Все-рівно треба розкладати намет.
Якщо пре від стилю 80-х - то для "хатки рибака" краще щось більше типу старої ЛТ-хи, де можна ходити в повен зріст і є довга база. Вони ті лт-хи теж були повнопривідні, але це велика рідкість. Та я час-від часу зустрічаю по інтернетах як люди підганяють під таку лт-ху якісь поширені повнопривідні шасі, і виходить зручно і практично, і без всього цього сінхро-напрягу.
А для сінхри т3 сьогодні - то як на мене, треба більше любити фольксвагени, ніж рибалку.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение -Yok » 04 мар 2017, 17:30

Якби в забаганках ТопiкСтартера сплячих рибалок було хоча б увдвое менше - пiдiйшла б Субаро Лiберо.
Вона i схожа на Т 3, мiнатюрна тiльки занадто...
У Харковi нiби була червона Сiнхра у продажi, але просять 7500, за те - нiштякiв повно !!!
-Yok

 
Сообщений: 15
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 23:42
Модель и год выпуска машины: Волинь
Тип двигателя и объем: 1,2

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение vovat2 » 04 мар 2017, 22:48

Viktor B.
Запитаю ще раз, чому біла не не викликає довіри?
Любі запчастини Т3. 0972093734 0951323669
vovat2

 
Сообщений: 690
Зарегистрирован: 09 сен 2012, 20:04
Откуда: Володимир-Волинський
Модель и год выпуска машины: vw t3 Syncro 89р
Тип двигателя и объем: 1.9ТД

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Viktor B. » 05 мар 2017, 04:49

vovat2 писал(а):Viktor B.
Запитаю ще раз, чому біла не не викликає довіри?

Вибачте що виглядає як ігнор(відповів відразу але чомусь не зберегло).
Тому що на фото вона виглядає як свіжофарбована і нашвидкоруч зібрана. Бамперів немає,фаркоп в колір машини. Виглядає так ніби власник збувається від речі яка є неякісною. Це з одного боку. А з іншого -прикладено багато зусиль до побудови салону. Тому і не викликало довіри. Якщо образив власника - це не умисно. Це тільки моя думка .
Viktor B.

 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 01 мар 2017, 18:03
Откуда: Тернопіль
Модель и год выпуска машины: Syncro,ByHanochka
Тип двигателя и объем: 1.9

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение vovat2 » 05 мар 2017, 10:45

Viktor B.
Прийдеться зробити реальні фото :du_ma_et:
Любі запчастини Т3. 0972093734 0951323669
vovat2

 
Сообщений: 690
Зарегистрирован: 09 сен 2012, 20:04
Откуда: Володимир-Волинський
Модель и год выпуска машины: vw t3 Syncro 89р
Тип двигателя и объем: 1.9ТД

Re: Прийміть і допоможіть безбусому.

Сообщение Мистер Бус » 05 мар 2017, 11:43

З практики знаю, що яку б ви машину не купували, якою б вона гарною не була,всерівно буде купа дефектів.нажаль це також стосується і нових авто, некажучі за авто що проїхало 25 років,за перші пів року люди і кпп і двс міняють по гарантії.особиста моя думка досягнути більш меньш доброї машини, можливо лише шляхом ії високоякісного ремонту своїми руками, або як з цим непощастило-руками дійсно гарних майстрів,які знають свою справу на відмінно.навіть якщо авто продається за 18000,це не дає гарантію що воно виїзде на 18000 якщо ви берете машину перше що має бути в гарному стані це кузов,хай навіть з дефектами, які в свою чергу можливо виправити з допомогою майстрів зварювання ,ріхтування, фарбування.далі ходовка і кпп також має для початку бути комплектною, яку всерівно треба розібрати і вже дивитись з чим негаразди,аж потім вже шукати запчастини , переривати купу оголошень , шукати інформацію де можливо їх знайти.Я впевнений якщо була б в мене сінхра,і 4000 $ вона б вже дуже непогано їздила, :uch_tiv: Да це дорого, але це машина яка вже нездешевіє як мій пассат який за 5 років впав на 6000$ в ціні.
Ремонт кпп , срочный выкуп проблемных кпп , бусов,продажа запчастей, разборка т3 т 067 55 256 22
Аватар пользователя
Мистер Бус

 
Сообщений: 320
Зарегистрирован: 18 авг 2016, 15:47
Откуда: Херсон
Модель и год выпуска машины: caravelle carat 1989
Тип двигателя и объем: MV 2100 CC

Пред.След.

Вернуться в Знакомства и приветствия

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8