посоветуйте какой купить акб

Все от аккумулятора до лампочки

Модераторы: stas, Мановар

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение Klaviat » 18 окт 2016, 11:50

STARTECH ??? :-):
Не учите жить - помогите материально.
09616811ЧЧ если что..
Аватар пользователя
Klaviat

 
Сообщений: 1640
Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 16:46
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: 2001-2002
Тип двигателя и объем: AJT

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение Klaviat » 18 окт 2016, 12:04

Вообще подскажите кто поддерживает гарантию акб? В смысле так что не кататся по сервисным центрам и бла бла бла. Приехал показал, на месте решили вопрос и всё. )ua)
Не учите жить - помогите материально.
09616811ЧЧ если что..
Аватар пользователя
Klaviat

 
Сообщений: 1640
Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 16:46
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: 2001-2002
Тип двигателя и объем: AJT

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение Klaviat » 18 окт 2016, 12:39

А вот еще есть днепровские ИСТА ?? :du_ma_et:
Не учите жить - помогите материально.
09616811ЧЧ если что..
Аватар пользователя
Klaviat

 
Сообщений: 1640
Зарегистрирован: 23 ноя 2011, 16:46
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: 2001-2002
Тип двигателя и объем: AJT

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение Б.А.Р » 18 окт 2016, 16:34

Zogras писал(а):Честно говоря огорчили отзывом про амегу...

:a_g_a:
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение sanya55555 » 18 окт 2016, 19:24

Б.А.Р писал(а):В роздумах на двигло 1 z
АКБ VARTA 74 Низький (750 A) (євро) SD574402075 =2289.54 грн.
АКБ BOSСH 74 Низький (750 A) (євро) S5007 =2481
:du_ma_et:

Буду відмовляти вас від бош-варта, відмовляв мене від них один продаван, сказав зараз вони робляться з вторинної сировини, і срок їх експлуатації 5 років і все, я довго впирався колись в мене був буш, казав йому, 10 літ і ще живий,він каже то було раніше. А в цей час в мене на другому авто лансер9 стояв куплений мною варта. І ось буквально місяць назад він крякнув в один день, зранку завів авто, після обіда тугіше крутив і вечором все. Ось так різко-гавкнула одна банка, ось тоді я й подумав,добре що на течика не взяв варту. Продаван порадив мені Моратті, сказав що вони з первинної сировини робляться, і срок експлуатації їх 8 років.
PS. Лансер куплявся з нуля, не вбивався,доглянутий, весь час в одних руках, так що з генератором, підвіскою,проводкою і всім іншим все ок,грішити не було на що, і їзжу їм я кожен день,тобто зарядку він отримував постійно,ні разу за весь час я його не садив. Я б може і ще засумнівався, але в друга аналогічна ситуація,ось такі пироги.
Побачимо скільки проїздить цей Моратті...
Героям Слава !!!
Аватар пользователя
sanya55555

 
Сообщений: 233
Зарегистрирован: 24 май 2013, 20:50
Откуда: Рiвненська обл.
Модель и год выпуска машины: Т4 1999 довга база
Тип двигателя и объем: 2.5 ACV/AFK 75квт.

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение Б.А.Р » 18 окт 2016, 20:51

sanya55555 писал(а):Буду відмовляти вас від бош-варта, відмовляв мене від них один продаван, сказав зараз вони робляться з вторинної сировини, і срок їх експлуатації 5 років і все, я довго впирався колись в мене був буш, казав йому, 10 літ і ще живий,він каже то було раніше. А в цей час в мене на другому авто лансер9 стояв куплений мною варта. І ось буквально місяць назад він крякнув в один день, зранку завів авто, після обіда тугіше крутив і вечором все. Ось так різко-гавкнула одна банка, ось тоді я й подумав,добре що на течика не взяв варту. Продаван порадив мені Моратті, сказав що вони з первинної сировини робляться, і срок експлуатації їх 8 років.
PS. Лансер куплявся з нуля, не вбивався,доглянутий, весь час в одних руках, так що з генератором, підвіскою,проводкою і всім іншим все ок,грішити не було на що, і їзжу їм я кожен день,тобто зарядку він отримував постійно,ні разу за весь час я його не садив. Я б може і ще засумнівався, але в друга аналогічна ситуація,ось такі пироги.
Побачимо скільки проїздить цей Моратті...

Давайти чуток про терміни поговоримо :
варта скільки років крутила ?
і скільки років Моратті крутить ?
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение серый msa » 18 окт 2016, 21:24

варта сильвер 77 а.ч 4-сезон полет нормальный.
серый msa

 
Сообщений: 48
Зарегистрирован: 29 янв 2013, 22:55
Модель и год выпуска машины: vw-t5GP
Тип двигателя и объем: 2л.

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение stas » 22 окт 2016, 00:41

Аналогічне повне розчарування Вартою. Недавно викинув чергову. Правда чеського виготовлення.

Зараз взагалі важко рекомендувати якісь акуми. Якщо років з 10-ть назад якісь бренд була "ВЕЩЬ" !!! , то зараз, особливо з переносом виробництва брендів у треті країни, ця "ВЕЩЬ" стала мотлохом. Колись і польський дешевий акум пропрацював багато років, і що важливо - з регулярною розрядкою майже в нуль.
З наших, вроді ще живий старенький WESTA. Так само досить часто убиваю в нуль, особливо коли місяцями машину не використовують а акум від'єднати забувають (стоїть на сигналці).

Зараз взяв бюджетний Banner. Вроді Power Bull.
Що би брав ? Мабуть оригінальну Yuasa. Але ціна - :ny_tik:
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: посоветуйте какой купить акб

Сообщение sanya55555 » 22 окт 2016, 07:29

Б.А.Р писал(а):
sanya55555 писал(а):Буду відмовляти вас від бош-варта, відмовляв мене від них один продаван, сказав зараз вони робляться з вторинної сировини, і срок їх експлуатації 5 років і все, я довго впирався колись в мене був буш, казав йому, 10 літ і ще живий,він каже то було раніше. А в цей час в мене на другому авто лансер9 стояв куплений мною варта. І ось буквально місяць назад він крякнув в один день, зранку завів авто, після обіда тугіше крутив і вечором все. Ось так різко-гавкнула одна банка, ось тоді я й подумав,добре що на течика не взяв варту. Продаван порадив мені Моратті, сказав що вони з первинної сировини робляться, і срок експлуатації їх 8 років.
PS. Лансер куплявся з нуля, не вбивався,доглянутий, весь час в одних руках, так що з генератором, підвіскою,проводкою і всім іншим все ок,грішити не було на що, і їзжу їм я кожен день,тобто зарядку він отримував постійно,ні разу за весь час я його не садив. Я б може і ще засумнівався, але в друга аналогічна ситуація,ось такі пироги.
Побачимо скільки проїздить цей Моратті...

Давайти чуток про терміни поговоримо :
варта скільки років крутила ?
і скільки років Моратті крутить ?

Варта відкрутила 4 роки,а на рахунок Моратті я ж кажу,поживем-побачим,ще й року йому немає(2 роки на Моратті дали гарантію).
P.S. Скажу вам навіть більше,"зчовгавши" 4 комплекти акумуляторів АА тієї ж самої Варти,вони далеко не дотягують до 1000 заявлених циклів заряд-розряд,і в кращому випадку проживають 2 роки.Зараз йде активна експлуатація бренду,продають товар посередньої якості,під "голосною" вивіскою.
Героям Слава !!!
Аватар пользователя
sanya55555

 
Сообщений: 233
Зарегистрирован: 24 май 2013, 20:50
Откуда: Рiвненська обл.
Модель и год выпуска машины: Т4 1999 довга база
Тип двигателя и объем: 2.5 ACV/AFK 75квт.

Пред.

Вернуться в Электрика и электроника

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 6