Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Все от аккумулятора до лампочки

Модераторы: stas, Мановар

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Romanoproddi » 10 ноя 2013, 21:25

йдемо далі - пункт 31.1 говорить що " Технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації, інструкцій підприємств-виробників та іншої нормативно-технічної документації.

а ось це бл*дство, що прописано кабміном - це не стандарт, це не правило тех експлуатації не інструкція виробника і не нормативно-технічна документація

але ось тут цікаво

31.5. У разі виникнення в дорозі несправностей, зазначених у пункті 31.4 цих Правил, водій повинен вжити заходів для їх усунення, а якщо це зробити неможливо - рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту, дотримуючись запобіжних заходів з виконанням вимог пунктів 9.9 і 9.11 цих Правил.

Відповідно якщо не хочемо тратити свій час на монолог з оленями, то керуючись цим пунктом заявляємо голосно, що в мене 5 метрів перед зупинкою полетів генератор і я їду на СТО.

їдемо далі - ось нарив - Новая редакция ПДД
10. Пункт 9.8 після абзацу сьомого доповнити новим абзацом такого змісту:
"З 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.".
воно? воно.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Romanoproddi » 10 ноя 2013, 21:28

ось є роз*яснення. курва країна дебілів, але головне, що всім нормально, всім то подобається.
але роз*яснення - роз*ясненням - а хто доведе, що ДХО конструкцією авто не передбачені в мене чи в Петра чи в Івана? по він-коду пробиватимуть?
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Romanoproddi » 10 ноя 2013, 21:47

я розумію що я вже всіх за*бав :-)
але все ж таки - якщо я впідячу собі ось такі фари - то що? всьо? бо вони не передбачені конструкцією?
не всі машини обладанні ПТФ - але конструкцією передбачені, зняв заглушки - поставив ПТФ. так само і з кондюком і з гідропідсилювачем і з фарами і т.д. і т.п. так само і в моїй ситуації - заводом в конструкції авто передбачено встановлення ДХО. німці думали на 50 років наперед.

це лише в нашій країні, де дірєктором є неук-урка і його молода команда не грамотна, котрі всі разом Букваря скурили в першому класі за школою можуть таку *уйню написати.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Мановар » 10 ноя 2013, 21:49

Romanoproddi писал(а):але роз*яснення - роз*ясненням - а хто доведе, що ДХО конструкцією авто не передбачені в мене чи в Петра чи в Івана?

а хто тобі що буде доводити на дорозі? ти ситуацію не з тої сторни розглядаєш
навіть 251статтю можна трактувати двояко (і це спеціально зроблено), там ні слова не сказано що тобі повинні довести твоє правопорушення на місці. Гайдон напише що надасть відео докази в суді
незнаю з якими гайдонами ти зустрічався але 90 % тих що я бачу на дорогах луплять спочатку протокол, потім думають, в суд не приходять, але за то їм нічого не буде.... а ти отримуєш гемарой
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Мановар » 10 ноя 2013, 21:53

Romanoproddi писал(а):я розумію що я вже всіх за*бав але все ж таки - якщо я впідячу собі ось такі фари - то що? всьо? бо вони не передбачені конструкцією?

поки що нічого протипоказного в них немає, але вже готують закон про тюніг і ксенон. так що я б не розганявся
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Romanoproddi » 10 ноя 2013, 21:56

бо треба з ними вміти говорити. грузиш дємона по самі яйця, котрі деякі персони люблять їм вилизувати. а ти грузиш. при чому грузити треба їхніми методами - морда кірпічом, в голосі ні грама сумніву і грузиш. то практика :-) 5 років за спиною. вивчив тих дємонів. повір - вони тупі і навіть своїх наказів не знають.

так що ДХО - передбачено конструкцією авто але не встановлено. так само як і ПТФ і все решта.

такі фари я піндючити не буду :-) з нашими дорогами і камінням - то дороге задоволення.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение sobakabarabaka » 10 ноя 2013, 22:03

Romanoproddi писал(а): грузиш дємона по самі яйця

або як дід Ведун грозиз гіморой на ДАЙця навести і він тебе відпустить
http://komfortkiev.blogspot.com/
Кажуть, що друзі на дорозі не валяються.
З моїми буває всяке.
067 656 3Ч 3О Віктор
Аватар пользователя
sobakabarabaka
ЗЛИЙ
 
Сообщений: 1227
Зарегистрирован: 29 авг 2011, 22:03
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: T-4, 2000р
Тип двигателя и объем: 2.5 TDI. AJT

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Мановар » 10 ноя 2013, 22:15

Romanoproddi писал(а):бо треба з ними вміти говорити. грузиш дємона по самі яйця, котрі деякі персони люблять їм вилизувати. а ти грузиш. при чому грузити треба їхніми методами - морда кірпічом, в голосі ні грама сумніву і грузиш. то практика 5 років за спиною. вивчив тих дємонів. повір - вони тупі і навіть своїх наказів не знають.

ну тоді не переживай :ti_pa:
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Romanoproddi » 10 ноя 2013, 22:27

sobakabarabaka писал(а):
Romanoproddi писал(а): грузиш дємона по самі яйця

або як дід Ведун грозиз гіморой на ДАЙця навести і він тебе відпустить

ти знаєш - колись мене один млинівський мєнт так до*бав своєю тупістю, що якби не було що втрачати - я б його суку задушив би руками. ну реально бик колгоспний. плуг. так я йому і сказав - "чувак в мене бабка відьма - зробить так, що через 2 тижні легені виплюнеш" і все :-)

тепер так з плугами і говорю. на питання "Куди їдемо" відповідаю - "До бабки, відьми, не підкажете напрямок?" на тому діалог закінчується.

але не будемо впадати в крайнощі - я привів тут купу документацій котрі суперечать одна одній. що не кантора - так писулька тієї кантори суперечить писульці іншої кантори. це все не грамотність. тому ставте собі ДХО і користуйтесь і вчіть Закони.

в усьому світі ДХО дозволені. лише в нас получається з мозго*обкою пропписано все, так само як і решта всьо іншого.
Закон як дишло - куди повернеш - туди і вийшло. а що хотіти? коли директорами філармоній, військових музеїв стають прості тутки яким 23 роки і ще молоко на губах не висохло. чи то може не молоко? :-)
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Почемучка » 10 ноя 2013, 22:55

Я за кермом вже 22-ий рік, тож гайців бачив різних - недалеких багато, але й розумні попадаються. Захищати їх не буду, проте декілька разів (добрим словом згадую Теребовлю) спілкування навіть було приємним, оскільки коли тебе не вважають дурнем і відносяться як до рівного, то й поговорити можна. А випадок був біля Джанкоя, вимушено зупинились на узбіччі посеред поля, - так я навіть через департамент ДАІ шукав працівника міліції, щоб йому оголосили хоча б усну подяку - людина посеред ночі їдучи на скутері в неробочий час не побоялась зупинитись поцікавитись що трапилось і чи не потрібна допомога. Дрібничка, але приємна. Тож до чого веду, у мене брат двоюрідний працює в ДАІ Дніпропетровської області, з Олександром Друзем звісно в "Що, Де, Коли?" не грає, проте далеко не дурень. Колись зайшла суперечка за виконання професійних обов`язків працівниками міліції, то на загальному обговоренні дійшли висновку, що ситуація відповідає анекдоту:

Дзвонить дочка до матері в першу шлюбну ніч:
- Мамо, а як мені краще лягти для першого сексу, на спину, чи може набік, чи краще на живіт?
- Доню, як ти не лягай - тебе все одно сьогодні трахнуть.

Прикро визнавати, але частіше всього так і буває, тебе зупиняють щоб мати зиск, а не навести лад на дорогах.
Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину
Аватар пользователя
Почемучка

 
Сообщений: 345
Зарегистрирован: 20 апр 2011, 09:29
Откуда: Полтавська обл. м. Червонозаводське
Модель и год выпуска машины: VW T4 1999 г.в. (довга база)
Тип двигателя и объем: 2,5TDI (ACV)

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение vit » 11 ноя 2013, 08:58

Мановар писал(а):90 % тих що я бачу на дорогах луплять спочатку протокол, потім думають, в суд не приходять, але за то їм нічого не буде.... а ти отримуєш гемарой

особливо тернопільські зволочі! :de_vil:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение аллександр » 15 ноя 2013, 00:13

Почемучка писал(а):.............. нехай вони вдавляться автоцивілкою, осліпнуть від ДХО, та повісяться на ременях безпеки.


:ya-za: :JC_JC_goodpost: ;;-)))
аллександр

 
Сообщений: 93
Зарегистрирован: 14 окт 2012, 12:25
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T4 2003
Тип двигателя и объем: 2.5 ACV

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Samarskyi » 19 окт 2014, 02:12

мда.............сопротивление кабеля так никто и не написал...переключились на юридические нормы...
жаль
ребята,так может кто то знет значение сопротивдения "родного" кабеля для скандинавского света?
http://www.t4-wiki.de/wiki/Tagfahrlicht
Samarskyi

 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 19 ноя 2010, 23:59

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение SergPassSyn » 19 окт 2014, 08:19

Так тамже, мова про двжину і опори і йде, два типа проводів, мабуть для різного ступеня яскравості ДХО: 2м х 0,5 Ом або 2м х 0,27 Ом, якось так. Десь у мене був такий жгут і перемикач світла (для авто до 96року), знайду поміряю.
Безымянный1.png
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Samarskyi » 19 окт 2014, 12:47

спасибо за ответ))
дело в том что я через переводчик эту статью смотрел,там оно как то коряво перевело...
так я и думал...0,5 ома примерно до 6-7 вольт усадит на фары...а 0,25 где то до 9 вольт...

можно было бы обычное сопротивление вставить, но это примерно 6 ватт(если в полнакала делать) и теплоотвод желателен...

интересно,может в схему лучше стабилитрон поставить?никто так не делал?
Samarskyi

 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 19 ноя 2010, 23:59

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение garmas » 19 окт 2014, 13:22

Samarskyi
Спробуй поставити різістор той же керамічний і ти побачиш як він нагрівається дико. Небезпечно.
Купіть приблуду для дхо на дальні і все.
Продам свого буса у хороші руки...
http://auto.ria.com/auto_volkswagen_t4-transporter-pass_14725364.html
Аватар пользователя
garmas

 
Сообщений: 2229
Зарегистрирован: 09 ноя 2011, 01:09
Откуда: Івано-Франківськ (Тернопіль)
Модель и год выпуска машины: T4, 2000р., біло-кольоровий
Тип двигателя и объем: ABL 1.9 TD intercooler

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Samarskyi » 19 окт 2014, 13:53

garmas писал(а):Samarskyi
Спробуй поставити різістор той же керамічний і ти побачиш як він нагрівається дико. Небезпечно.
Купіть приблуду для дхо на дальні і все.

Про то что греться будет я и писал)) 6 ватный резистор-мега размер и много тепла...
В каком смысле приблуду для дхо на дальний?поподробнее пж-та))
Samarskyi

 
Сообщений: 13
Зарегистрирован: 19 ноя 2010, 23:59

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Мановар » 19 окт 2014, 14:24

Samarskyi писал(а):В каком смысле приблуду для дхо на дальний?поподробнее пж-та))

в пол накала
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение DHO.DRL » 13 мар 2015, 12:42

Вообще дневные ходовые огни очень крутая штука. Я вот купил себе и поставил. Вообще проблем нет. Все автоматически, не надо лишней информацией себя заваливать. При чем еще и сделано на профессиональном промышленном оборудование. Если вдруг надо кому-то, то я скину номер телефона. Сделано реально круто, без этой карявости, как обычно.
DHO.DRL

 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 10 мар 2015, 17:59
Модель и год выпуска машины: T4 1999
Тип двигателя и объем: 2.5

Re: Дневные Ходовые Огни (ДХО)

Сообщение Gimnast » 14 мар 2015, 10:05

DHO.DRL писал(а):Вообще дневные ходовые огни очень крутая штука. Я вот купил себе и поставил. Вообще проблем нет. Все автоматически, не надо лишней информацией себя заваливать. При чем еще и сделано на профессиональном промышленном оборудование. Если вдруг надо кому-то, то я скину номер телефона. Сделано реально круто, без этой карявости, как обычно.

Добрый день! а можно фото в студию этого дэвайса. :-):
КИЯНИН
Аватар пользователя
Gimnast

 
Сообщений: 226
Зарегистрирован: 15 янв 2015, 09:56
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: Т-4 1999г
Тип двигателя и объем: 1.9TD АВL

Пред.

Вернуться в Электрика и электроника

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 19