Замена наружного Шруса.Фотоподсказки.

Все, что касается ходовой и коробки передач

Модераторы: stas, Мановар

Re: Замена наружного Шруса.Фотоподсказки.

Сообщение NTSasa » 26 июл 2013, 13:59

зняв амортизатор, колеса в ліво до упора і шрус лівий знявся, не потрібно шарову опору знімати і рульову тягу.
NTSasa

 
Сообщений: 22
Зарегистрирован: 17 янв 2012, 17:57
Модель и год выпуска машины: VW T4
Тип двигателя и объем: ABL 1.9

Re: Замена наружного Шруса.Фотоподсказки.

Сообщение Vova-VW » 16 дек 2013, 19:27

Анатолий Симак писал(а):
Vova-VW писал(а):Буквально вчора міняв шрус, (другий за місяць) поставив новий, не пройшло і місяця поїхав міняти масло, підняли, глянули, з правої сторони злетів сполучник і повністю порвав пилиник шруса (нового шруса) Шрус не скрипів, не тріщав, змаски було багато. Я купив новий пильник, набили ще шміру, поставили, я поїхав. Їхав без проблем, аж 150 км. Тобто поїхав куди треба і вернувся додому. Аж біля дому викрутив до кінця руль щоб запаркуватись, рушив і шрус розсипався, і покотились шаріки. Купив новий шрус (рувіль) і знову поміняв. Так от. Бачив як міняли: один чел тримав полуось рукою щоб масло не потекло, а другий стукнув пару раз пластмасовим молотком і шрус зійшов як рідний. Все це збивання і мінути часу не зайняло.

Якої фірми був кулак,що розсипався?

Знову порвався пильник на тому самому правому кулаку, що я вже раза три міняв, вже є звук, рувіль для мене лайно,більше не поставлю.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Пред.

Вернуться в Ходовая, коробка передач

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3