Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение vova123 » 26 мар 2016, 00:17

дурна тема, ніхто нікого не заставить говорити українською, та і нема смислу.... всі школи учать мові, державні документи всі на українській... це все питання часу... навіть в Ялті на випускному в 2014році діти співали гімн України під мелодію російського.... а ця тема просто посварить людей, більшість з яких закінчувала радянську школу і без поняття про укр. граматику, а вчити її зараз навіть не всім під силу... тому краще хай пишуть російською ніж азіровською...

Слава Україні! )ua)
t3 1986р.в. 1.9tdi 1z + UN1
Аватар пользователя
vova123

 
Сообщений: 215
Зарегистрирован: 25 ноя 2010, 11:54
Откуда: Надвірна
Модель и год выпуска машины: t3 1986
Тип двигателя и объем: 1.9tdi 1z

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение potenciometr » 26 мар 2016, 00:18

Не ну нах. Ви отой кіпіш піднімаєте. Так, можливо Леший чуток (а може і не чуток :-) ) жорсткувато "вшпилив", ну може натура у нього така, алеж не тільки про себе дбає, а скоріше про інших, про наступні покоління.

Мені в принципі Пох. хто на якій мові розмовляє, але мені от цікаво, якби частина населення України розмовляла не на російській мові а на суахілі, то чи була би русская весна і кого би ОРКІ прийшли "освобождать".
Мовний простір як окремий підвсесвіт (неформальна група) є прекрасним заповідником для засіювання "потрібних ідей", особливо якщо "засіювач" не перебірливий у методах. Чи може хтось зможе заперечити.
Ви ж усі це прекрасно розумієте і піднімаєте отой двіж.

Розглядати це питання з позиції "а вот я и мои друзья патриоти" або "нефіг тут по рускі говорити" це не серьозно, мова йде про держ. стратегію та безпеку, і у цьому контексті "русько, мадяро, польсько та румуно - мовні" громадяни є загрозою не як особистості, а як носії культури потенційно небезпечних для України суідів. Тому проти кожного з Вас нічого проти мати не можу, але Вас як "групу" сприймаю як загрозу. Ноголошую сприймаю не вороже (ви класні чуваки) а як потенційну загрозу, яка за певних умов може "прорости".

І не треба тут сваритися як дикі пси. Ми ж розумні люди, і цю дискусію можна провести абсолютно спокійно, не просто лозунгами а аргументами. От не виклав Леший аргументів і зразу конфронтаця і жодного "а чому? а що то нам дасть? і т.д. "

Свої аргументи я виклав у другому абзаці. Добавити можу лише одне, якщо завтра, не дай Боже, мадяри би ввели війська у певні райони закарпаття, то зуб даю що більшість мадяромовних громадян бігали би з мадярськими прапорами. З Румунами і Поляками ситуація трохи легша, але рік за роком, крапля за краплею .....
Последний раз редактировалось potenciometr 26 мар 2016, 00:42, всего редактировалось 2 раз(а).
Невільником тебе зробити можуть, а от РАБОМ ти мусиш стати САМ. .Я.
potenciometr

 
Сообщений: 61
Зарегистрирован: 16 окт 2013, 22:22
Откуда: Трускавець-Борислав
Модель и год выпуска машины: VW T3 Caravella 1.9D
Тип двигателя и объем: VW T3 Syncro 1.9D

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 00:35

Стягнув у сусідів.
[size=85]Смотрите: образование в Украине - всё на украинском языке. То бишь если какой-то специалист оперирует терминологией исключительно на русском, то он либо вовсе не специалист, либо его знания устарели как минимум лет на двадцать. (Образование в РФ не считается - лапти криворуки и безголовы априори)

Госслужба требует знания государственного языка - у исключительно русскоязычных тут тоже никаких перспектив нет

Юристы, врачи, учителя, проектировщики и проч. - вся документация ведётся на государственном языке, то бишь исключительно русскоязычным в сферах интеллектуальной деятельности тоже нечего делать.

Русский язык ограничен лишь сферой бытового общения - "подай, принеси, иди на ..."

Теперь поясните - зачем насильно заставлять обычных людей менять язык общения, если это им кроме трудностей в общении ничего не даст? А трудности обусловлены физиологией головного мозга.

Необоснованное насилие лишь вызывает отвращение ко всему украинскому.

Есть метод "мягкой силы" - исключение всего российского из обихода и наглые преференции всей национальной и зарубежной культуре.

P.S. И да - общение с детьми на русском - ето преступление против их будущего[/size]
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 01:07

potenciometr писал(а):. От не виклав Леший аргументів і зразу конфронтаця і жодного "а чому? а що то нам дасть? і т.д. "



Я ІЩЕ МАЮ ВИКЛАДАТИ АРГУМЕНТИ??? figase

Забули із чого все почалося... -пУкінввєдівайска кричали не на польському, мадярському, руминському, і геть, не по українські.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Самара » 26 мар 2016, 01:24

Так, что русскоязычных расстрелять Олежка ? :-)
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Рыжий » 26 мар 2016, 07:55

Самара писал(а):Так, что русскоязычных расстрелять Олежка ? :-)


Нет их надо жечь на костре возле ратуши ;;-))) ;;-))) ;;-))) ;;-))) ;;-))) А самое главное,что ни кто меня не сможет заставить общаться на том языке, который он хочет слышать. ::yaz-yk: ::yaz-yk:
СТО по ФОРД,VW и не только. Ремонт ДВС,КПП и т.д. Сварка
тел067-408-69-59, 099-262-87-00
Аватар пользователя
Рыжий
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 2864
Зарегистрирован: 13 дек 2010, 00:29
Откуда: Киев, пгт. Пуща-Водица
Модель и год выпуска машины: Т-3 Синхро 1987
Тип двигателя и объем: AFN 1.9 TDІ

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Чивас » 26 мар 2016, 09:20

:-( не вижу смысла развивать на дальше тему в подобном ключе! :a_g_a:

сам пишу на руцьком , говорю на украинском и что? главное что в голове!

А на родном языке розговаривают и пишут мои дети уверенно и без напомининий! потому что они с рождения к нему приучаютца! Мои родители учились в рускоязычных школах и это дало результат, результат который нарабатывался годами! Чтоб этот результат перечеркнуть максимально быстро, нужно делать то же что делали большевики придя к власти! А именно расстреливали за белые руки и за много другое не задумываясь! если этого не делать то процес затянется на года! И это вполне нормально, не расстреливать, но учить детей, что бы их дети не морочились, на каком языке разговаривают их родители!

Сама тема, на мой взгляд, тупиковая не из-за неправильности поднятия вопроса, а именно из-за долгосрочности его решения, если решать мирно и строго по уму! На данном этапе развития нашего общества приведёт только к срачу на этом ресурсе!

Но так как мы позиционируем свободное высказывание мнений, имеет место быть и она! результаты оценки всё равно будут объективны и заметны в лучшем случае лет через пять! работу по искоренению языка не родного проводить нужно, но не в плане "КТО НА РУЦЬКОМ ПИШИТ И ГАВАРЫТ ТОТ ПОЛНЫЙ ЛАШАРА И ПРОДАТЕЛЬ РОДИНЫ" люди даже настроенные очень патриотично начинают по малу но отворачиваться и становятся просто нейтральными наблюдателями!

Знаю точно, что те кто подпаливал на майдане БТРы говорили на русском )ua) тому есть свидетели в том числе и на нашем форуме :uch_tiv:



Тему лично я закрывать и чистить не буду, дабы дурость каждого была видна!
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leopolis » 26 мар 2016, 09:29

Чивас писал(а): Сама тема, на мой взгляд, тупиковая не из-за неправильности поднятия вопроса, а именно из-за долгосрочности его решения, если решать мирно и строго по уму!


Повністю підтримую.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 09:46

Чивас писал(а):Тему лично я закрывать и чистить не буду, дабы дурость каждого была видна!


Розумне рішення і вчасно прийняте. :uch_tiv:
Саме для виявлення дурості, тупості, українофобства і інших певних рис-певних форумчан тема і задумувалася.

Їдемо далі, колеги. )ua)
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Рыжий » 26 мар 2016, 09:53

Чивас
Андрей. Респект и уважуха :uch_tiv: , очень четко все подметил :co_ol: Самое главное,что у человека в голове и в сердце )ua) А тем приструнителям которым не нравится на каком языке я пишу и общаюсь, то ходит он лесом :ya-za: :JC_JC_goodpost:
СТО по ФОРД,VW и не только. Ремонт ДВС,КПП и т.д. Сварка
тел067-408-69-59, 099-262-87-00
Аватар пользователя
Рыжий
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 2864
Зарегистрирован: 13 дек 2010, 00:29
Откуда: Киев, пгт. Пуща-Водица
Модель и год выпуска машины: Т-3 Синхро 1987
Тип двигателя и объем: AFN 1.9 TDІ

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Самара » 26 мар 2016, 10:33

Я бы не хотел терять хорошие отношения с Олегом из за моего русского языка.
И ещё прошу не коверкать мне в ответ моих слов, типа ,, рузькая вышиватницкая мова ,,
Придёт время, когда все жители Украины заговорят на мове. Но сейчас взращивать ненависть друг к другу это худшее, что можно придумать.
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 10:48

Самара

ДА йоли-пали... Хто кого ненавидить??????
Просто, нагальним стало питання патріотизму, а форум перше слово назви якого починається...
пЄстріт яЗігом. Нікому із цього не дивно???

Може хто і хотів би написати на Мові, то із-за деяких упоротих недомацкалів соромиться це зробити.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Vagonettka » 26 мар 2016, 11:16

Тема гамно ,чисто жидовская ,это жиды только славян могут стравливать между собой .Не будьте хохлопоцами ,мы нация .Белая раса - раса творцов .Арии.Не превращайтесь в вонючую жидовскую биоплесень.
Golf III,1Z
У жены Golf III,AFN
Аватар пользователя
Vagonettka

 
Сообщений: 162
Зарегистрирован: 27 янв 2013, 15:51
Модель и год выпуска машины: Т3 1987
Тип двигателя и объем: JR 1600

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение Gimnast » 26 мар 2016, 12:30

leshiy_40
Хто соромиться то не хай не пише. И чого соромитись своєї мови? Чому інші (Поляки, Німці і т.д) не соромляться розмовляти своєю мовою.а ми повинні соромитись? Потрібно хоч торхи пробувати вчитися розмовляти Українською. А ті хто пише що вони русько говорящі то нехай поперше працюють над собою,а не кричать що ця тема гівно. P.S Звертаюсь до руско мовних!!!! Як що вам не подобається ця тема то Вас тут не тримають за шкуру. СЛАВА УКРАЇНІ )ua)
КИЯНИН
Аватар пользователя
Gimnast

 
Сообщений: 226
Зарегистрирован: 15 янв 2015, 09:56
Откуда: Київ
Модель и год выпуска машины: Т-4 1999г
Тип двигателя и объем: 1.9TD АВL

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 20:55

Vagonettka писал(а):Тема гамно ,чисто жидовская ,это жиды только славян могут стравливать между собой



;;-))) ;;-))) ;;-))) Проповідь мАцьковського попа. Продовжуй, дуже цікаво. :-)

Знайшов мені - мАцкалі слов'яни. :-) Поцікався історією.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось leshiy_40 26 мар 2016, 21:15, всего редактировалось 1 раз.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leopolis » 26 мар 2016, 21:08

Лєший жарить російськомовних - а я зараз віджарю Лєшого. )ua)
"Війна цивілізацій" про яку ти так гарно пишеш, почалась не вчора. Але наприклад ось тут (вибач що хапаю за язик) ти прекрасно спілкуєшся російською з таким же як ти і не паришся viewtopic.php?f=40&t=1542&p=35143#p35143. Ти прозрів? Дай прозріти і іншим, але нехай вони це зроблять самостійно а не тоді коли це захочеш ти чи я. Нехай їм діти їхні пояснюють, я наприклад в чужу голову ср.ти не збираюсь, бо не хочу щоб хтось ліз в мою. Твій перший допис - "Давайте не забувати свої Корені і менше толерувати мову окупанта" - я обома руками ЗА. А далі - цитата про "нє впалнє люді" - це вже повне гівно, на мою думку якась галіма фобія. Притому (хапаю за язик вдруге) - ти цитуєш француза - чомусь російською, толеруєш мову окупанта і не паришся, чому? Чи цитата француза російською виглядає для тебе науковішою?

Вагонєтка. Пан є юдофоб? А коли йдеш на стадіон, то банани теж береш зі собою, чи ти тільки по жидах спеціалізуєшся?

Висновок. Нам всім є ще над чим працювати. :-):
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 21:22

leopolis

leopolis писал(а):ти цитуєш француза - чомусь російською, толеруєш мову окупанта і не паришся, чому?


Тому, що тупий мАцкаль на знає жодної іншої мови, ось і зацитував на яЗігє.
Якась незрозуміла реакція на цю тему, не второпаю що сталось з уЗькоязічними. :du_ma_et:
Але вилазить по троху ХТО Є ХТО.(ЧИ ТИ ЦЕ БУДЕШ ЗАПЕРЕЧУВАТИ???) :-):
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leopolis » 26 мар 2016, 22:26

У мене ще при совдепії в армії (азербайджан) та після був товариш Василь, з вашого радивилівського району пляшівка-острів-пляшова десь відтіля. Був, бо помер півтори роки тому.
Так ось, він мав повну і якусь фізіологічну нездатність до російської мови (напевно і до всіх інших нерідних, не знаю). Крім того, мав досить м"який характер і не міг нікому як тут вже писали - ламати носа коли його за ту мову починали гнути. Це в основному виглядало так - ми розмовляємо звичайно по-нашому, тут же хтось кидався не на мене а тільки на нього бо зі мною було важко і починав його пресувати тіпа пачіму нє на русском і зачєм. Я навпаки, до мов маю здатність, пушкіна наізусть лєхко, до армії в інституті леніна конспектував багато і вдумчиво, знав що любого в т.ч. замполіта висаджу на сраку на тему "бальшевікі і нацианальний вапрос". Тому Василя - як міг оберігав, проводив гарячі диспути на мовні і навколомовні теми з його опонентами і знаю - наскільки це слизька тема.
Я до речі тоді на Василеві так натренувався, що поступово в цей процес втягнулись і інші, незахідно-українці і почали між собою деколи розмовляти рідною. Для тих часів і обставин - це була дивина навіть для них самих.
Як все змінилось, і дасть Бог, зміниться ще більше.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leshiy_40 » 26 мар 2016, 23:00

leopolis писал(а): з вашого радивилівського району пляшівка-острів-пляшова десь відтіля



Ненависть його легко пояснити історичними подіями, що відбувалися в тих місцинах 1651 року.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0 ... 0%B8%C2%BB
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Рятуймося Браття(розмовляємо Українською).

Сообщение leopolis » 26 мар 2016, 23:15

Я кілька разів був там з Василем. Для мене спеціально відкривали музей і проводили екскурсії. Але найбільше запам"ятав - коли вперше приїхав відразу після армії до нього - як мене міського хлопця взяли з собою в сусіднє село на чуже весілля. Я спочатку не зрозумів, про що йдеться, а потім була битва під Берестечком 2.
Козаки в вас там, що тут казати.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Пред.След.

Вернуться в Війна :(

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2