Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

События, факты, комментарии на Украине и в мире

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение mijki » 14 мар 2013, 13:48

Бамбр

Не уподобляйтесь ПРботу . Нащо ви полвторюєте брехню *назначеную* паханом на зхідняку кровосісів ? Це маячня що немає нічого спільного з реальністю . А от те що ви без докорів сумління намагаєтесь обілити режим путаноханського лов-хлопчика ( антидержавна діяльність ) примушує засумніватися в адекватності людини та в потребі дивитись на неї як на нормальну людину взагалі .
срочно продам свого т4 75 кв. груз 2003 р. 6500 . косорил.
Аватар пользователя
mijki

 
Сообщений: 959
Зарегистрирован: 31 авг 2012, 14:00
Откуда: Трускавець
Модель и год выпуска машины: vw t4 . 2002
Тип двигателя и объем: 2.5 l. 75 kw

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение mijki » 14 мар 2013, 13:48

...
срочно продам свого т4 75 кв. груз 2003 р. 6500 . косорил.
Аватар пользователя
mijki

 
Сообщений: 959
Зарегистрирован: 31 авг 2012, 14:00
Откуда: Трускавець
Модель и год выпуска машины: vw t4 . 2002
Тип двигателя и объем: 2.5 l. 75 kw

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Romanoproddi » 14 мар 2013, 14:03

добавлю ще - 7 московських міністрів ( не рахуючи заступників) то норма? те що синок Пшонки ввозить через Харківську митницю контрабасом зрідженний газ по ціні 2.5 грн а продає по 10 грн - то норма? то порядок? на скільки казна зубожіє? хватить жити через рожеві окуляри. то вже вкурвлює. іноді мені здається що не в Челябінск метеориту цілитись треба було :de_vil:

те що синок Богатирьової постачає медикаменти а головне вакцини по дерзакупівлям не відомого походження - то теж все добре? а не страшно що завтра вашій дитині можуть ту вакцину просрочену і не відомого виробництва ввести ??? а їм пох на людей. і ті закони про подвійне ліцензування закордонних ліків - то все зводиться для монополії.

а тещо зараз знову мито ввели на авто? для захисту вітчизняного автопрому тіпа. якого автопрому? де? от Ющенко сука і те розвалив.


газ кажеш підписали? - та скажу так - пох. газ для населення - вистачає з головою. газ для олігархів - хай вирішують ціну собі самі. то їхня вина що вони працюють (точніше викачують останні гроші) з тих заводів, обладнання котрих давно застаріло. _ якості ніякої.
твій Ахмєтич такі уголкі металеві робить, що я 45 мм об коліно зігну. а от совдеповський валяється 15 мм - так 2 круга болгарки уходить.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Polehan » 14 мар 2013, 14:42

при янику рейдерських захоплень більше. то факт. порівняйте лиш те наскільки зараз частіше почали мочити людей, я маю на увазі шишок, заказних вбивств. бандюки у влади, як у 90ті
Jedem das seine
Рабів до раю не пускають (Іван Сірко)
099 409 62 56
Аватар пользователя
Polehan
гольф фанат
 
Сообщений: 210
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 23:58
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: пішохід
Тип двигателя и объем: мотор розміром з кулак

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Vova-VW » 14 мар 2013, 16:34

Ці "власть імущі" вже чесно кажучи всіх так заї....ли що просто спасу нема. Буквально вчора зробив на мене один райвідділ засідку. Вони вже не перший раз до мене дообуються. За звичай я їх посилаю в ті місця де вони мають виконувати свої службові обов'язки.
Але на цей раз вони зібрали цілу групу включаючи зам начальника райвідділу і начальника по боротьбі з економічною злочинністю. Збіглись вони всі до мене, я їм сказав щоб йшли собі по своїх справах, але вони вперлись щоб я їхав з ними в райвідділ. В мене не було одного документу, хоч я їм взагалі нічого не показував, бо вважав що вони діють не законно. В теорії те що я робив мало виглядати трошки інакше і це можна було трактувати як адміністративне порушення, якщо б вони це змогли довести. Описувати що, до чого дуже довго. Одним словом поїхали ми в райвідділ. Там як за звичай вони всі збіглись і давай мене страшити,протоколами, статтями, і.т.д. Поржав я з них трохи, і сказав щоб складали протокол. Потім вісі вийшли і лишився начальник. Почав він писати протокол, писати пояснення з моїх слів, тривало це більше як годину. По тій статті що вони мене звинувачували я мав би заплатити штраф від 350 до 700 грн. Звичайно якщо б це порушення було доведено в суді, а зробити це було би не просто. Склали ми вісі протоколи і пояснення. Я сказав їм зразу що цей протокол буде сьогодні ж оскаржений в прокуратурі. Дійшло діло до конфіскації товару (товар не мій, просто підмінив знайомого що попав в лікарню) я казав щоб привели понятих і як положено вилучали товар. Я подзвонив до того пацана якого був той товар він сказав щоб я дав їм пару рублів. Я не хотів давати бо мені було цікаво що вони реально зроблять. Просто вони думали що я сикну і почну проситись і.т.д.
Так от підїхав я бусом до дверей, відкрив бус і кажу давайте кличте понятих, складайте акт вилучення і вилучайте. Вони на таке не розраховували. Почали метатись, де це діти? місця нема, де шукати понятих, короче ізмена. Сказали щоб я почекав біля буса. Скажу вам що райвідділ такий старий і убогий що це просто жопа. (не хочу писати що за район, бо обіцяв що не здам їх :-) )Туалет в них в дворі, сільський варіант типу "М" і "Ж" я не прикалуюсь. Про приміщення і його стан я взагалі мовчу. Це не село це районний центр, де є підприємства з баблом і не хилий агробізнес. Та попри те в міліції ніщита. Так от чекав я на них десь хвилин 15. Приходить до мене старлей (один з самих борзих) і давай співати, що може давайте щось порішаєм. Я запитав як це порішаєм? ви ж протокол склали ( хоч я бачив що він пише протокол не на оригіналі, а на ксерокопії протоколу, що мене зразу розсмішило) Він сказав що все це фігня. Тут то і почалась вся історія. Почав він мене просити купити їм 20 літрів бензину бо їм нічого не видають (хоч бензин на них списується) Це правда бо я знаю і в нас одного мента який їздить на своїй машині за свої гроші по роботі. Ці менти так само були на своїй часній жигульці старшій за них самих. Одним словом сказав я їм що це можна порішати, але за яких умов? Пішов він до начальства, прийшов через 10 хв, і кличе мене в кабінет. В кабінеті зам начальника рай відділу і ще троє.
Хочете вірте, хочете ні. Почали вони мене просити купити їм 20л бензи бо їм потрібно виїхати в одне село де сталась крадіжка, бензи нема, а самі вони вже реально заї....лись скидуватись на бензу. Почали говорити що люди їх вважають піда....ми, а вище начальство з них вимагає по повній, в той же час практично нічого їм не дає. Ще багато чого розказували. Я знаю що вони не брешуть бо ще раз кажу маю знайомого мента який розказує аналогічні історії. До речі їх заставляють виходити на роботу в суботу і деколи в неділю хоч офіційно це вихідний, тобто за це не доплачують. Тут я маю на увазі звичайних ментів, які роблять всю брудну роботу. Розумію що і серед них є добрі перці.
Одним словом дав я їм 200грн. на бензу,тим більше що гроші не мої, хоч це і не мої методи. Та в цьому випадку я їх реально пожалів. Вони дійсно виглядали нещасними пацанами, а не зажравшимися мусорами з квадратними будками.
Поставив я 200грн на стіл, всі боялись взяти гроші в руки доки я не вийду, і ще довго і нудно просили щоб це залишилось між нами, бо згідно новому закону про корупцію їм би була жопа. Я пообіцяв що не здам їх, а вони сказали що більше не буде ніяких предяв.
Для чого я писав цю історію на пів кілометра??? Та для того щоб показати той факт що група людей, кількість яких умовно кажучи пару тисяч не дають жити всій країні! :de_vil: Скільки ми маємо мать його це терпіти! :pa_la_ch:
Всі все розуміють, а віз і нині там. На що дальше надіятись? Якими будуть ці менти котрим я дав на бензу коли хтось з них проб'ється на верх? Будуть вони нормальними людьми після того як їх так натягували стільки часу? Це як в армії дідівщина: я своє відтерпів, а тепер мій час відриватись. Це що замкнуте коло?
Поки ми з вами реально не усвідомимо всю гниль цієї системи, та не будемо з цим боротись то все так і буду продовжуватись, змінюватись будуть лиш вожді. Тому я і написав що проти такої міри як мирні акції які нічого не дадуть, від них потрібно тільки вимагати! хоч і це навряд чи щось дасть, це як рак який потрібно тільки ампутувати! а потім міняти все повністю, як це робила Грузія. Добиватись цього маємо в першу чергу ми з вами, а не надіятись на вождів. Особисто я в жорсткій опозиції до цього рижиу і буду все робити для того щоб з цим покінчити.
Вибачайте за стільки писанини просто реально надоїло читати деякі наївно дитячі тексти .
Последний раз редактировалось Vova-VW 14 мар 2013, 17:18, всего редактировалось 1 раз.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Romanoproddi » 14 мар 2013, 17:17

Vova-VW
drink наливай брате :-)
то всьо так. а як бути з тими мєнтами котрі сьогодні не пускають автобуси на акцію проти Ялинковича?
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Vova-VW » 14 мар 2013, 17:29

Romanoproddi
А хто їх виганяє на ті дороги??? Та ті ж самі квадратні морди з обласних кабінетів які самі бояться свої дупу від крісла відірвати. Думаєш звичайному менту охота в таку погоду на дорозі воювати з людьми, з якими може дехто з них в одному будинку живе??? Не думай що я ментів захищаю, просто риба з голови гниє.....
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Romanoproddi » 14 мар 2013, 17:39

та знаю я звідки гниє. але..... але можуть машини і не пиняти
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Vova-VW » 14 мар 2013, 17:56

Пиняють в основному даїшники, а це друга категорія ментів :de_vil:
Що до ментів і акцій. Розказував мені то й же знайомий мент. Коли ще був курсантом їх так само заставляли на всякі мітинги, акції протесту ходити і тому подібне. Кожен пробував зїхати як міг.
Зараз так само виганяють в зимі сидіти в кущах годинами коли ялинкович в гуту їде. Всі менти клянуть це на чому світ стоїть. Та що зробиш, люди підневільні.
Раз пішла така п’янка то ще одна історія. Ця вже не така довга.
Цей мій знайомий мент працює в відділі по боротьбі з економічною злочинністю.
Накрили вони перед новим роком заклад з нелегальними гральними автоматами. Все потрібно конфісковувати. В ментурі звичайно на це нема транспотру, а звідки??? Дзвонить він мені, просить чуть не на колінах приїхати. Я приїхав. Там 6 гральних автоматів, вага кожного десь по 80 кг, ледве в бус влазять. Ще окрім того 28 системних блоків. Менти все грузили самі. Я відвіз до них в гараж, вони там все розгрузили. Десь через місяць дзвоне мент що треба ці системні блоки відвезти в франик на експертизу. В ментурі звичайно транспорту нема. Заправив він мане за свої гроші і ми поїхали. Приїхали в франик, а там в нього не прийняли ці системні блоки бо в них нема куда їх складати. Повезли ми їх назад. Мент спочатку плювався і матюкався, а потім чуть не з сльозами каже: що я маю робити? Пацану 25 років. Начальство требує завершити справу,і їм по…й як? Ну і що далі???
Він так і каже що йому простіше в таких випадках взятии бабло, або просто нічого не помічатти.
Ну і про що тут можна говорити……..
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Romanoproddi » 14 мар 2013, 18:49

точно я й забув - "мєнт гаїшніку не товаріщь"
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Vova-VW » 14 мар 2013, 19:02

Romanoproddi писал(а):точно я й забув - "мєнт гаїшніку не товаріщь"

Так і є. :-)
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение araxnid » 14 мар 2013, 21:16

Відбулась акція протесту у м.Вінниця з перекритям центральної вулиці. Новинам не вірте, народу було не меряно, більш ніж 10 тис. Як завжди були хамелеони, які ще при Брежневі засідали, та до цього часу засідають. Всі мусора(скорочено від МосковскийУголовныйСыск) міста також там, на околицях міста хоч банк грабуй.
Аватар пользователя
araxnid

 
Сообщений: 561
Зарегистрирован: 24 фев 2010, 21:31
Откуда: Перлина поділля м.Вінниця
Модель и год выпуска машины: Т4 комарик Шульц 2000г. 8+1
Тип двигателя и объем: 2,5 TDI ACV 75Kw

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Бамбр » 14 мар 2013, 22:28

Romanoproddi
Ну заработал, зависть душу рвёт? Или нужно считать чужие деньги? Покажите мне страну где такого нет.
Крым не весь России, и далллеко не весь. Все могли купить кусок, но вот интересен он был братьям-россиякам.
Налоги платятся исходя из действующего законодательства. Или вы уже посчитали чей сын сколько кому не доплатил? Ну классно вам, а я так не умею чужие деньги считать. :nez-nayu:
Если вспомните те 15 лет то восток голосовал не за того кого хотел, а вопреки тому кого двигал запад. Не более того. Между двумя Г выбирали меньшее. Это логика безысходности, а не выбор своего кандидата. И получается, что не 5 лет, и даже не 10, а по факту меньше 9.

Romanoproddi, вот скажите, милейший, а что объединяет запад и восток?

П.С. А шо, заробитчаны которые моют посуду буржуев платят налоги? Или сигареты в покрышка тож облагаются налогами? Или быть может курортное жильё и торгаши все поголовно платят?

П.П.С. Где тут была схожая тема и там была ссылка на реальные цифры, ой как не в пользу востока. Но даже и они никого не вразумили. Куда уж мне.

mijki

Не становитесь балоболом. Ответьте на вопросы выше которые вам задавал.
Хотя можете и не утруждать себя. На все, скажите просто, как человек который сам занимается воровством может упрекать другого в таких же делах. А потом откроем форум и почитаем как браво хотим кататься на польских номера и не растамаживать авто. А потом вернёмся в эту же тему и будем рассказывать какая власть плохая, что ворует и каике мы все хорошие что воруем мало.
Народ достоин своего правительства.
Бамбр

 
Сообщений: 63
Зарегистрирован: 18 апр 2012, 20:32
Откуда: Донецк
Модель и год выпуска машины: 2009
Тип двигателя и объем: 1.9 BRR

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Romanoproddi » 14 мар 2013, 22:58

я не рахую чужі гроші. я рахую свої гроші. а в тій долі і мої гроші.
ну да - заработал. стоматологом :fool:

мені цього достатньо. я далі першого речення вашої відповіді решту навіть не став читати. час дорожче. я висновки зробив. можу сказати одне - ви шановний і в Європі не були і на Західній Україні. міф і брєхню вашу можу розвіяти як попіл за вітром. :uch_tiv:


тепер ще в когось є питання чому я хочу розподілу? і не я один? :de_vil:

Бамбр писал(а):Romanoproddi
Народ достоин своего правительства.

свого бика - забирайте собі :uch_tiv: Донєтскх - не весь народ.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Romanoproddi » 14 мар 2013, 23:04

бля.. я тут думаю..голову ламаю...приписую чоловіку за 30 ре :-) а там 22 ледве маячить :-)
дискусія зі мною вичерпана Бампр. :uch_tiv: знаєм ми ваших проФФесорів :-) там Каліфорнійські навіть курять в сторонці :-)
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение svmpryluky » 14 мар 2013, 23:49

А при Ющенко и др.,такое было ?
http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=317261
Аватар пользователя
svmpryluky

 
Сообщений: 108
Зарегистрирован: 03 сен 2012, 09:05
Откуда: Прилуки
Модель и год выпуска машины: Т-4 , 1994
Тип двигателя и объем: 2,4 ААВ

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение ПОПРИГУН » 15 мар 2013, 00:39

Бамбр писал(а):
Снижение финансирования профильных областей производства. Повышение налогового давления на все бюджетообразующие предприятия. Подписание крайне не выгодных договоров с Россией на покупку газа, рейдерские захваты и попытки захвата многих объектов. Регулярные драки в Совете и байкоты. Частичное разрушение вертикали власти.
Эт так, только вступление, прелюдии так сказать.


1.Де воно було те зниження конкретику в студію! тоді Ющара в зв"язці були з Яничаром, от і підгребли всі заводи і підприэмства що змогли, я тільки назву те що знаю- Чий завод Хімреактив в Черкасах? Чий завод автоскладальний в Черкасах? Чий завод матрасів Венетто в Черкасах? Чий завод горілчаний в Кам"янці? і ці підприємства можна називати і називати і називати, а що з ними? Їм піз..ц, а при кому це стало? (Банки які загнулись також називать а яких ПР за вуха витягли?) При тій владі мораль якої ти сповідуєш! Не Соромно?
2.При Ющ підвищення податків? Тоді Як назвати те що при Ю для ПП (по вашому ЧП)податок+пенсійний були 200 грн і все, а після ПакРащення 200 податку і 350 пенсійний, так , податок я згодний, а пенсійний я не хочу, не потрібна вона мені, і батьки мої такоїж думки і дідусі і бабусі! Оце покращення тих людей мораль яких ти сповідуєш, не соромно?
3.Газ по завищеній ціні? Якби велись розробки внутрішнього газу то йогоб вистачило на весь час споживання поки не побудувалиб трубопровід аж до Арабських еміратім, за це соромно і мені ,що я живу на одній землі з покидьками які оформляють землі під якими родовища газу на фіктивних студентів,а тобі не соромно що ти сповідуєш мораль цих людей?
4.Рейдерські захвати прт Ю нервово курять порівняно з цимиж при Я! Взяти хочаб те що при приході твоїх землячків до влади в кожній більш-меньш норм структурі з"явилась нова посада , яка одразуж зайнялась засланцем -твоїм земляком!
Це політика -смотрящих, не соромно?
5.Драки? певна частина нардепів Пр з"являються на засідання лише в певний момен(і за дивним збігом в цей день бійка) в і нший час вони сидять дома а дережор і 5 депутатів за допомогою 250 карток приймають закони які цікаві тим хто проплатив прохід дзюдоїстів в раду.
6. Яке розрушеніє власті, пане, шо ви курите? куріть щось слабіше, або перешліть Ромкі і мені, а ми з ним тут покурим иоже перейдем на вашу хвилю!
З повагою, відкрийте очі бо потім коли діти і онуки питатимуть- чому, прийдеться ті очі опускать!
:uch_tiv:
Последний раз редактировалось ПОПРИГУН 16 мар 2013, 00:10, всего редактировалось 1 раз.
0633327173
москалі- це здичавілі Українці!
ПОПРИГУН

 
Сообщений: 168
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 14:39
Откуда: с.Леськи&Черкаси&Київ
Модель и год выпуска машины: Transporter 4 , 2001
Тип двигателя и объем: 1.9 TDI

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение ПОПРИГУН » 15 мар 2013, 00:55

Хохли- Українці
Кацапи-Росіяни
На ці вирази нема чого ображатись, це не в нашому столітті придумано!
Москалі- це ті виродки які живуть в Україні а хочуть жити в Росії, і намагаються нас Русифікувати, нав"язати нам чужу мову, і світогляд! МОСКАЛІ-Здичавілі Українці!!!
Москалі це не кацапи!
Русичі (а не Росіяни) це ті народи які жили на всій території вище названій того що мали переважно русяве волосся, (відрізнялисяб пісюнчиками,називалисяб по іншому), і всі вони мають праву на цю назву, але якщо більш конкретизувати територію то ми Українці, Білоруси, Росіяни, і а ще є більш конкретні- Черкащани, Кияни, Харків"яни і т.д
Але ми Українці, але ж не в назві проблема чи щастя, а в тому що я наприклад хочу жити на цій території які має теперішня Україна, хочу вільно спілкуватись на рідній мові, жити з тими людьми які живуть і зараз, я не проти щоб в сусідній квартирі жила людина іншої національності, але я не хочу щоб на моїй землі жили МОСКАЛІ (МОСКАЛЬ- бери громадянство вподобаної країни і вали туди, я навіть платочком помахаю)
0633327173
москалі- це здичавілі Українці!
ПОПРИГУН

 
Сообщений: 168
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 14:39
Откуда: с.Леськи&Черкаси&Київ
Модель и год выпуска машины: Transporter 4 , 2001
Тип двигателя и объем: 1.9 TDI

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение ПОПРИГУН » 15 мар 2013, 00:56

І годі вірити в байки!!!
0633327173
москалі- це здичавілі Українці!
ПОПРИГУН

 
Сообщений: 168
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 14:39
Откуда: с.Леськи&Черкаси&Київ
Модель и год выпуска машины: Transporter 4 , 2001
Тип двигателя и объем: 1.9 TDI

Re: Всеукраїнська мирна акція протесту проти ПРрежиму !

Сообщение Polehan » 15 мар 2013, 11:16

ПОПРИГУН
+100
Jedem das seine
Рабів до раю не пускають (Іван Сірко)
099 409 62 56
Аватар пользователя
Polehan
гольф фанат
 
Сообщений: 210
Зарегистрирован: 05 авг 2012, 23:58
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: пішохід
Тип двигателя и объем: мотор розміром з кулак

Пред.След.

Вернуться в События, факты, комментарии

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4