Ментовський беспредел в Луцьку...

События, факты, комментарии на Украине и в мире

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение stas » 08 авг 2012, 21:30

Мусора взагалі страх загубили...

А тупі журналюги-тварюки підіграють...


У Луцьку "злісний" "порушник" "опирався" ДАІвцям - бандитам в погонах...
Скрытый текст: показать
На півторагодинну шарпанину із заламуванням рук, погрозами та обопільними звинувачуваннями перетворилося спілкування луцьких ДАІвців із кермувальником автомобіля Пежо на одній із міських вулиць. Інспектори лише попросили показати документи на машину. Власника легковика це так обурило, що він зачинився всередині. А вийшов назовні, тільки коли побачив відеокамеру. Згодом виявилося: весь "концерт" через кілька порушень. Платити за них штраф водій не хотів.

Не швидка, але не за правилами їзда для 34-річного Олександра перетворилася на жах. У салоні його малолітражки всі 40 градусів за Цельсієм, а чоловік уперто не виходить назовні для спілкування з представником міліції. Каже: нічого не порушував, тож і не відповідатиме!

Руслан Дубень, інспектор ДАІ Луцького МВ міліції:

- Значить, під час нагляду за дорожнім рухом у місті Луцьку по вулиці Набережній мною було помічено автомобіль, який безпричинно рухався в лівій смузі, тобто порушував правила розташування. Порушував пункт 11.2 11.5 правил дорожнього руху.

Та визнавати свою провину кермувальник легковика не квапиться. Він увімкнув аварійку, заблокував двері й не виходить з авта. Тактику змінив, коли побачив відеокамеру.

Олександр, затриманий:

- Якщо я такий злосний, хай викликають понятих, визивають лафету, складають протокол затримання - я не проти. Просто для мене це принципова справа, зрозумійте. Це не вперше у моєму житті, і надалі я тільки так і буду працювати з цими працівниками. Коли вони мені просто хамлять, забирають в мене телефон. Я просто їх боюся. Реально. От ви приїхали - я вийшов.

Вийшов, але ненадовго. Після вмовляння чоловік показує права і хутко назад до салону. На інші запитання ДАІвців відповідати не хоче, оглянути авто не дає. Тож міліціянти йдуть на штурм.

- Та ладно, закривай його давай.

- Я покажу всі документи! Ну що, це нормально?

- Нормально! В машину його туди.

- Я покажу всі документи, що це таке? Ей, відео.

- Відео тобі буде потім.

Віктор Бандура, керівник ДАІ м. Луцька:

- Ми його попросили пройти до нашого автомобіля і не чинити незаконних дій. А він одразу вчинив непокору законним вимогам. Намагався мене відштовхнути від себе, причому через вікно бокової дверки проник знову в салон свого авто і хотів залишитися там далі зачиненим. До нього були застосовані заходи фізичного впливу - прийоми рукопашного бою.

Автівку Олександра міліціянти оглядають уже за п'ять хвилин. При свідках і з відеокамерою. Кажуть, чому затриманий півтори години влаштовував виставу - збагнули одразу: немає страхового полісу, аптечки, вогнегасника. Затриманого доправляють до райвідділу. Далі в цій ситуації, зазначають міліціянти, розбиратиметься суд.


http://ntn.ua/uk/video/news/2012/08/07/ ... ment-10366

VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение Mr Vlad3 » 08 авг 2012, 21:49

Не могу ничего посмотреть :nez-nayu:
Аватар пользователя
Mr Vlad3

 
Сообщений: 279
Зарегистрирован: 12 дек 2010, 18:16
Откуда: Мариуполь
Модель и год выпуска машины: T-4, 2001 года рожд.
Тип двигателя и объем: 1.9TD, ABL

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение sanda » 08 авг 2012, 21:50

а, в чём же беспредел? в видео "с новостей" не понять..... получается парень тупил сам(!?)
ютубовская ссылка не работает!
sanda

 
Сообщений: 32
Зарегистрирован: 25 мар 2012, 08:10
Модель и год выпуска машины: WV Т-3 89г.
Тип двигателя и объем: 1.7D 4-х ст. кпп

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение stas » 08 авг 2012, 22:06

ПОправив....
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение Мановар » 09 авг 2012, 00:30

от жеж суки . резонанс буде цьому відео... самі себе попалили :de_vil:
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение Romanoproddi » 12 авг 2012, 12:01

в офіцерській формі - Бандура Володимир знаємо його. казли ще той. кончане ізначально. за ними патрони плачуть і лопати. мені так само приписували і не раз їзду в лівій смузі - а на..уя вона тоді?? зробити одну смугу і на тому все.
друге - на ті сраній Набережній в правому ряді ями і вибоїни. Просто в Бандури вибоїни в голові. гомосєк. :de_vil: :de_vil: :de_vil:
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение stas » 14 авг 2012, 00:36

VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение stas » 14 авг 2012, 00:42

Ну не дебіли !?!

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/p ... F3652CBD0F

Працівники ДАІ затримали порушника, який замкнувся у авто, не бажаючи спілкуватись із правоохоронцями (ФОТО)
08.08.2012


Водій-правопорушник більше години сидів у зачиненій машині, таким чином не виконуючи вимогу працівників Державтоінспекції, надати для перевірки документи. Зрештою, молодик таки вийшов із автомобіля, однак почав чинити опір працівникам міліції.

Працівники ВДАІ Луцького МВ УМВС України у Волинській області, здійснюючи нагляд за дорожнім рухом в обласному центрі, за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль іноземного виробництва під керуванням 29-річного місцевого мешканця. Водій зупинився, однак навідріз відмовився виходити з машини і пред’являти документи для перевірки. Такі «перемовини» тривали більше години. Зрештою, порушник усе ж вийшов з авто і показав правоохоронцеві водійське посвідчення і техталон. ??? ??? На вимогу інспектора ДАІ пред’явити поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів водій категорично відмовився: мовляв, він повинен його мати, однак показувати працівникам Державтоінспекції не зобов’язаний.

Після цих слів правопорушник кинувся до машини… через відчинене вікно дверцят водія. Саме таким чином він намагався потрапити назад до автомобіля і, разом з тим, став чинити опір працівникам міліції. Інспекторам нічого не залишалося, окрім, як застосувати заходи фізичного впливу – надягнути на порушника кайданки і посадити у службовий автомобіль.

Запросивши двох понятих, був проведений огляд транспортного засобу. У салоні знайшли прострочений поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Крім того, автомобіль був не укомплектований належним чином: не було ні вогнегасника, ні медичної аптечки, ні знака аварійної зупинки.

Машину доставили на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів ??? ???, а правопорушника відвезти у Луцький МВ УМВС України у Волинській області, де було складено адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 122 (Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху), ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки) та ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) КУпАП.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9689
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Ментовський беспредел в Луцьку...

Сообщение Romanoproddi » 14 авг 2012, 10:29

це все свідчить про те - що не варто з тими казли*ми займатись. валити їх треба зразу. тихенько і по бєспрєдєлу :de_vil:
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО


Вернуться в События, факты, комментарии

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1