Війна з роботами

События, факты, комментарии на Украине и в мире

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Війна з роботами

Сообщение leopolis » 27 июн 2017, 18:30

ми її ще побачим....

Зайшов в епіцентр, взяв додому цементу - як завжди...стою в черзі на касі, щось довго. Перед касою холодильник з морозивом, жарко, пішов взяв якесь, захавав - обгортку залишив на касу. А тут по радіво кажуть - загальний компютерний пісєц, йду на касу бачу чорний екран, ну і розумію що капєц повний. Лишаю той цемент і йду - а морозиво лишити не можу, воно вже в мені, принаймі треба щоб якийсь затишний куточок був для того - а його нема бо людей повно, а на людях воно якось незвично і аморально... Йду на вихід, кажу охороні - пацани така фігня, цементу вже не треба, а морозиво або беріть гроші або підставляйте фуражки... а там повний колапс і непонятка, ніхто не знає скільки воно коштує і як ті гроші взяти. Нарешті двацить гривень прикріпили скрепкою до морозивної обгортки і поклали біля каси до кращих часів, і я вийшов на свободу, вдалось відкупитись від здохшого компютера. А потім по дорозі були мертві заправка і банк, ось така фігня.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Війна з роботами

Сообщение Чивас » 28 июн 2017, 01:43

Столица праздновала єто в ашанах и мєтро, да наверное не только)) новая почта тоже курила!
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км


Вернуться в События, факты, комментарии

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4