Парасюк, реформи, мрео. Політика карочє.

События, факты, комментарии на Украине и в мире

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Парасюк, реформи, мрео. Політика карочє.

Сообщение leopolis » 20 ноя 2015, 23:50

Загубив техпаспорт, ходив у мрео. Львівське. Не змінилось ні-ху-Jа. Черги, рішали, ноль інформації, нема де поставити машину. Тільки тепер воно не мрео а якось інакше називається. Але люди ті самі - від друкувальниці до начальника. Не хочеш в черзі - рішайлика вперед, він пропихає твої папери. Тільки новина - сам мусив їхати в військомат (машина на підприємстві), раніше теж ніби треба було, але мєнти дивились крізь пальці, а тепер все серйозно бо війна. Настільки серйозно, що просте питання - чому одна державна структура - армія - не може взяти мої дані у іншої теж державної, ніхто не задає. Вони посилають людину, а це з їхніми графіками роботи мінус один день життя, але ж їм це пох. Я зрозумів - вони не зміняться. Єдина дієва люстрація - це вивести їх всіх до одного на вулицю попід стіну, і після того - ніяких ремонтів, щоб їх наступники постійно бачили цю стіну.
Я розумію Парасюка, хоча відразу подумав що хлопцеві зірвало дах. А які варіанти - це кодло кримінальномєнтовське, йому було добре тоді і ще краще зараз. І воно само себе не змінить ніколи. Пробував розповідати пацан з трибуни ВР про урода - його ніхто не чув, система це передбачає, інформаційний шум це як розмови у черзі в мрео. Йопнув ногою по писку - оппа, пішла жара. Хоча що для хлопця якийсь-там генерал після янека.
Щось мені здається, може початись рокнролл. Добре це чи погано, не знаю.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: Парасюк, реформи, мрео. Політика карочє.

Сообщение Чивас » 21 ноя 2015, 01:56

leopolis
по этому поводу с Киёве стали усиленно охронять мосты! и БТРы стоят и по четверо автоматников настоящих ходят! Это наверное чтоб рокенрол не началсо! Но петка сказал что б не накрыло фрацуцкой валной!

PS
в том же Киёве друг регал машину относительно недавно, то стал в очередь через онлайн канал из дома! назначили время и чудесным образом за полчаса в назначенное время, он и сам прозрел, машина стала на учёт без проволочек и решал!
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Парасюк, реформи, мрео. Політика карочє.

Сообщение Славіша » 23 ноя 2015, 10:33

Хай не ображається земляк зі Львова, але у них тамечки завжди з цим на першому місці було.
В кінці 80-х сестра хотіла у Львівський медінститут поступати, то розказали таку схему - батьки приїзжають на волзі, а назад звісно автобусом, зато дитина через 5 чи 6 років буде дохтуром, і то за рік на перід місця потрібно було займати.
В 2000 служив по контракту. Коли прийшлось брати якусь довідку у штабі ПрикВО, то платиш полковнику за те що він дасть вказівку надрукувати, а потім платиш ще майору котрий виносить тобі цю бумажку на прохідну.
Славіша

 
Сообщений: 729
Зарегистрирован: 25 июн 2013, 12:51
Откуда: Волинь
Модель и год выпуска машины: VW T3 1990
Тип двигателя и объем: 1.6 d


Вернуться в События, факты, комментарии

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2