Ми знову з прапором... (лого ЕС)

События, факты, комментарии на Украине и в мире

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Romanoproddi » 21 сен 2014, 22:30

Vova-VW писал(а):До речі на відміну тебе я ніколи ні за кого не агітував,не бігав по виборчих комісіях ночами не досипаючи

як не агітував? підняти гілку де ти розписував, який млять Пепе зашибісь і головне - вибориводинтур. навіть пишеться то разом.
друге - ти дебіл? на виборчій дільниці я був як член виборчої дільниці. якщо ти дебіл - то почитай закон про вибори і будеш знати як формується виборча дільниця.
і третє, для тих хто в горах без цивілізації - я казав Юлі волю. Юльку випустили і я кажу - Юлі волю а не владу. за*бав :fool:

Vova-VW писал(а):Я просто висловлював свою думку що до даної ситуації,в якій вибір був між порохом і тюлею,не більше і не менше. Народ свій вибір зробив. Не проканав твій шлюшко? ну буває таке,лохів звичайно багато,але слава Богу не більшість. До речі ти який в списку ради-кальної партії? чи ти як завжди знов кудись перескочив?
чуєш раз ти так все знаєш, то не скажеш де я тут носка подів? сука одні домисли на пів екрана. допомогти влаштувати до нормального доктора на курс реабілітації? і за ляшка я сраку не рвав по дописам на пів екрана.

Vova-VW писал(а):Ти не мелка людина,ти був і залишаєшся просто шмаркачем,хоч пора би вже вирости.
я бачу як ти виріс. одні понти і нікуя більше. як лох
Vova-VW писал(а):Я не буду ловити тебе на всій твоїй шизоїдній бедятині,бо це дурна трата часу.
я як доктур на пацієнта не ображаюсь. пиши ще. сформує більш реальну картину
Vova-VW писал(а):Якщо ти такий сраний розумник тоді розпиши тут конкретно,переконливо,аргументовано і по пунктах хто,що і як має робити в даній ситуації,тільки без типової ляшко-шизні, розпиши так щоб це було зрозуміло любому дописувачу і було реально до виконання.
Даю тобі 24 години. Якщо ні то ти і на далі залишаєшся шмаркатим шляшко-пиз@дуном і я повністю перестаю вести з тобою будь які дискусії.

24 години собі дай на збирання 4-ох досок для себе. я тобі нічого розписувати не буду і діалогу з тобою вести не збираюсь. щоб проводити з тобою дискусію треба опуститись до твого рівня, а в мене тут кіз поблизу не має. пічалька. скажу тобі коротко - йди ти нахєр. агітатор куєв. з такими уматами побудуєш і країну і все решта, котрі рвуть сраку за шоколадного у*обка, бо бачте він їм права українські на портігальські виміняв. не купляли б права за сало - то і проблем зі здачею в Португалії не було б.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение leshiy_40 » 21 сен 2014, 22:43

Romanoproddi

ОУ!!! Менше емоцій.(чи то стиль спілкування такий???)
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Romanoproddi » 21 сен 2014, 22:48

leshiy_40 писал(а):Romanoproddi

ОУ!!! Менше емоцій.(чи то стиль спілкування такий???)

а ти перечитай той перший допис того вуйка і все зрозумієш. мало того що там водичка, так там ще й про якийсь контрабас я вожу і т.д. таке враження, що він збоку сидить як я їду в Польщу чи вертаюсь назад. отаке пиз*дло яке за базар навіть не відповідає. у*обок.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Vova-VW » 21 сен 2014, 22:57

Romanoproddi
Як і завжди типова пі@дьож сопливого шмаркача і нічого по суті.
Якщо ти хоча б знав географію навчальної школи то знав би де гори і хто з чого спускається. Що до цивілізації то я живу в найкращому місті для життя в Україні http://tsn.ua/ukrayina/reyting-naykrasc ... zerah.html
Для того щоб опуститись до чийогось рівня спочатку потрібно піднятись хоча б на який не будь рівень,що тобі ще не вдалось.
А тепер слухай сюда щенок. В часи моєї молодості якщо хтось комусь щось придявляв то це потрібно довести реально,по факту! Я щось не пам'ятаю щоб такий щенок як ти мене лоханув. Тому такий базар треба підкріпляти фактично,або відповідати.
Я тобі скидую всі свої дані в лічку і чекаю в любий час коли ти приїдеш мене лоханути. Дуже хочу побачити твою інтернетну борзоту в реалі. Хоч я більш ніж впевнений що ти як завжди всрешся.
Дальше пиши шлюшку.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Чивас » 21 сен 2014, 23:01

Romanoproddi
спокойнее! гамном бросать не стоит! каждый здесь имеет право на мнение! Тож не хена :-)
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Vova-VW » 21 сен 2014, 23:01

leshiy_40 писал(а):Romanoproddi

ОУ!!! Менше емоцій.(чи то стиль спілкування такий???)

Це просто тепер шмаркачі в інтернеті такі борзі. В часи нашої молодості інтернету не було і кожен відповідав за свої слова,а тепер можна через інтернет пердіти що захочеш.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Самара » 22 сен 2014, 05:05

Там где человек сорвался и нагрубил и должен извиниться.
Где срет там и вычищать.
И не важно интернет это или нет, все публично происходит.
Таких находят и опускают.
Хамство, угрозы перевоплощаются в слюни и сопли.
Ничего не изменилось.
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Romanoproddi » 22 сен 2014, 08:08

Vova-VW
хотів спочатку виділити в цитати але потім передумав. не мій рівень з пастухом спори вести :uch_tiv: і лічку мені не засирай.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Romanoproddi » 22 сен 2014, 08:20

ось сподобалась цитата
Александр Гончаровский К сожалению ПРАВИТЕЛЬСТВО продает Украину Вот простые факты для размышления.
1.Постоянные бои дают возможность без стыда и совести просить и распиливать бабки из ЕС.
2.Почему распиливать хотите спросить да потому что курс гривна доллар растет.
3. Почему растет потому что 1000 грн по курсу 10 это 100 баксов а по курсу 14 всего 71,43 бакса а зарплаты пенсионерам и инвалидам платят в грн.
4.Для чего необходимо в регионах ставить проверенных ставленников Януковича на ключевые посты, зачем отпускать из под следствия СЕПАРАТИСТОВ и пытатся засадить в тюрьму активистов и бойцов из зоны АТО - возможно готовят к сдаче следующие регионы?
5.Почему не закрыли границу и переходы с Россией наглухо, почему не отключат свет, воду, газ в Луганском и Донецком регионе? Кто будет платить за все то что пропадает в Крыму и Лугандосии с Донеросией? Может кто то хочет создать максимально комфортные условия для террористов?
6.Почему не прекращается блядство под названием "ПЕРЕМИРИЕ" и почему вместо боевых генералов штабом управляет КОЛХОЗ в котором никто ни за что не отвечает.
А может все это необходимо что бы самые честные и активные погибли, что бы наши погибшие герои Майдана и АТО перевернулись в гробах от действий руководства? И карлик снова вернул себе влияние над Украиной как и после Великой Отечественной войны.Так кто же в таком случае ФАШИСТЫ - те кто нападает на страну или ИЗБРАННОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО потеряв стыд и совесть продает Украину так же как и его корефан в Киевраде Кличко продает земли Киевлян. ТАК КОГО ЖЕ МЫ ВЫБРАЛИ?
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Vova-VW » 22 сен 2014, 17:25

pilotsu писал(а):Там где человек сорвался и нагрубил и должен извиниться.
Где срет там и вычищать.
И не важно интернет это или нет, все публично происходит.
Таких находят и опускают.
Хамство, угрозы перевоплощаются в слюни и сопли.
Ничего не изменилось.

Для декого це просто стиль життя,гавкати з далека поки не відгребуть по таблометру за свої гнилі базари як шляшко,якого тільки лінивий не пи@див.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Самара » 22 сен 2014, 18:17

Вова, ты умный человек. И Роман умный человек. Умный умнго обязан понимать, это важнее чем политика, чем Путлер и Пепе .
Как мужчины, скажите друг другу добрые слова и все . Тогда Ваше самоуважение получит то, ради чего и живет мужчина.
Это легко сделать. Делайте.
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Vova-VW » 22 сен 2014, 19:08

stas писал(а):Україна та ЄС на рік відкладуть застосування Угоди про асоціацію - заява

Скрытый текст: показать
Застосування угоди про асоціацію між Україною та ЄС буде відкладено на рік - до 31 грудня 2015 року.

Про це йдеться в спільній заяві комісара ЄС з питань торгівлі Карела де Гухта, міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, передає Інтерфакс-Україна.

"Щоб бути здатною повністю підтримати стабілізацію України, Комісія готова в разі ратифікації Україною Угоди про асоціацію з ЄС запропонувати додаткову гнучкість", - написано в заяві.

"Така гнучкість полягатиме у відстроченні до 31 грудня 2015 року тимчасово застосування зони вільної торгівлі, продовживши автономні торговельні заходи ЄС для переваги України на цей період", - написано в заяві.

Сторони відзначили, що продовжать консультації щодо стурбованостей, висловлених Росією, а прогрес в переговорах з цих питань буде оцінюватися під час тристоронніх міністерських зустрічей.

"Тривалий процес має бути частиною всебічного мирного процесу в Україні, з повагою права України вирішувати свою долю, а також її територіальної цілісності", - написано в заяві.

У документі також наголошується, що Росія і Україна підтвердили, що продовжать застосування преференційного режиму вільної торгівлі в рамках СНД.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/12/7037621/


Хто що думає ?

Невже нас знову кинули !??!

Майдан_3 ?!?!

Вчора дивився ТСН (до того теж чув) де сказали що угоду підписали без жодних змін,єдине що зробили то це відклали зону вільної торгівлі,але це з сторони ЄС ми можемо торгувати просто вже на вигідних умовах без мита. Так що кричати "все пропало" як мінімум зарано,тим більше розводити паніку на рівному місці.
Саме головне що тема ця,а з нею і паніка почалась як це не дивно ще за два дні до підписання угоди. Тобто ми вже всикаємось наперед від того що ще навіть не сталось???

От ссилка http://tsn.ua/video/video-novini/dovkol ... andal.html

P.S. якщо в когось не працює тут ця ссилка (бо в мене чогось не працює) то йдемо в гугл,набираємо: тсн тиждень за 21 вересня 2014 дальше находимо відео з сюжетом: Верховна Рада і Європарламент ратифікували Угоду про асоціацію України з Євросоюзом (воно десяте з верху) і дивимось.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Самара » 22 сен 2014, 19:43

Парни, насчет торговли с Европой бояться нечего.
Наприклад, в Дгепре, вернее в Приднепровске я организовал не большое, но технологичное предприятие.
Продукция не для ширпотреба.
И мне не важны таможенные сборы ибо голандцы понимают от чего зависит цена.
Заказов на год вперед.
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Vova-VW » 22 сен 2014, 19:58

pilotsu писал(а):Парни, насчет торговли с Европой бояться нечего.
Наприклад, в Дгепре, вернее в Приднепровске я организовал не большое, но технологичное предприятие.
Продукция не для ширпотреба.
И мне не важны таможенные сборы ибо голандцы понимают от чего зависит цена.
Заказов на год вперед.

Це дуже добре і правильно. Я маю на увазі що не потрібно безпідставної паніки,є 100% факт,давайте говорити,а панікувати що до події яка ще не відбулась як мінімум смішно.
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Аватар пользователя
Vova-VW
сексолюб
 
Сообщений: 1144
Зарегистрирован: 21 авг 2012, 15:06
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: VW T4 2000
Тип двигателя и объем: 2.5 AJT/AYY

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Romanoproddi » 22 сен 2014, 22:25

ось і вся відповідь як виграти війну і не тільки. і давно це все ходить інетом. в цьому дописі все систематизовано і взято до купи

Чому треба голосувати за блок Порошенка? Давайте назвемо 15 причин: 1) Рішучий бізнесмен, ставши Президентом, одразу покарав кривавих ригіаналів-вбивць сотень Українців на Майдані-всі вони заарештовані; 2) Він одразу розпочав безкомпромісну боротьбу із лугандонівськими олігархами і подібно до Президента Саакашвілі посадив за грати усіх, хто рекетирствував, грабував і вбивав останні 24 роки; 3) був проведений арешт рахунків Клюєва, Єфремова, Пшонки, захарченка, януковичів, тощо; 4) Ставши лідером нації, він не чекав 4 місяці, а одразу підписав і подав на ратифікацію угоду про Асоціацію України з ЄС; 5) розуміючи тяжкість злочинів комуністів та фашистів-ригіаналів перед українським народом, він одразу подав проект Закону про заборону цих комунофашистських організацій; 6) Президент, як 25 років тому Вацлав Гавел у Чехії одразу провів люстрацію усіх державних службовців, а не всіляко зволікав і перешкоджав люстрації. Завдяки цьому жоден комуніст, КГБіст, ригіанал, чи хабарник, який має майно дорожче, ніж його офіційна зарплата держслужбовця, не пройде більше на жодні державні посади, оплачені з податків громадян; 7) Президент не погоджував із Фірташем фінансування спільного блоку Порошенка-кличка і тому у владу, зокрема у Київську, потрапили не люди Фірташа, і не колишні персонажі блоку Черновецького, а чесні й порядні люди, кандидатури яких просили назвати українців на Майдані; 8) Порошенко Взяв під особистий контроль судові справи про тортури над майданівцями та гарантував справедливе покарання фашистів-беркутівців, які стріляли, катували, морозили і принижували простих громадян. Було багато публічних справ над ментами-тепер міліціонери знають, що покарання за злочин не відворотне; 9) Порошенко не призначав Головою НБУ особу, яка не зневажає Українську мову і не роздає придворним банкам під час війни і падіння економіки надруковані сотні мільйонів гривень, які не йдуть на спекуляцію на десятки мільйонів доларів на міжбанку, та не призводять до подальшого знищення гривні, економіки та повного вичищення останніх гривень з кишень громадян; 10) Президент-реформатор відреагував на документальні матеріали Укр.журналістів про зрадників-генералів у Міноборони і звільнив усіх зрадників-вони вже отримали судові вироки за смерті наших солдат на Донбасі; 11) Призначив Міністром Оборони пана гелетея, який не був ментом і не розганяв пікети громадян, що вимагали люстрації суддів, які фабрикували справи при януковичах та проти майданівців. Взагалі постановка мєнта на чолі військових - це ж не злочин, адже військовій справі не слід вчитися хоча б 4-5 років військового училища. Ну Хто є кращими знавцями в усіх галузях, ніж мєнти? 12) Призначення Яреми генпрокурором - це теж не наруга над правосуддям та юриспруденцією взагалі. Адже глибоке знання права не є обов'язковим для такої посади, як прокурор, будь-хто може кваліфіковано виконувати роботу генпрокурора, особливо міліціонери, які є найбільш освіченими і знаючими з усіх чиновників. 13) Порошенко з перших днів наказав забезпечити АТО важкою технікою і бійці не воювали голіруч проти рашистів з градами; 14) Хіба президент не взяв під контроль завислі мільярди гривень на рахунках Міноборони і не поборов саботаж і зраду генералів? 15) Саме Порошенко наказав терміново перенести військові склади озброєння та виробничі військові заводи зі Сходу на Захід України, щоб врятувати наші потужності від знищення і розмістив величезне держзамовлення на танки, залпові системи, тощо. Тепер Україна надійно озброєна та захищена. Чи вичерпний цей список? - питання риторичне. Тож піднімімо цукерку за блок Президента та побажаймо успіху. Ми вже раз дали йому 55% підтримки, і, оскільки, він її виправдав, варто створити Парламент, який 5 років допомагатиме Президенту виправдовувати довіру. Таким би міг стати парламент, на мою думку, виключно із двох блоків: Самопомочі та Громадянської позиції. https://www.facebook.com/permalink.php? ... 12&fref=nf
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение evrobus » 23 сен 2014, 00:04

Kot35 писал(а):ь. Нагадую 2008-ий рік та як ломали Грузію. То і шо мі зробіли


Кольчужку грузинам пыдыгнали
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение vit » 23 сен 2014, 01:11

Модераторы: Чивас, Мановар, stas, Kotelev, Анка(от Рыжего) -віртуали? :wo_ol:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение vit » 23 сен 2014, 01:12

pilotsu писал(а):Парни, насчет торговли с Европой бояться нечего.
Наприклад, в Дгепре, вернее в Приднепровске я организовал не большое, но технологичное предприятие.
Продукция не для ширпотреба.
И мне не важны таможенные сборы ибо голандцы понимают от чего зависит цена.
Заказов на год вперед.

що за тема? можна в приват :uch_tiv:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение Чивас » 23 сен 2014, 02:05

vit писал(а):Модераторы: Чивас, Мановар, stas, Kotelev, Анка(от Рыжего) -віртуали? :wo_ol:

Чего хочеш? чтоб гомнобросательство прекратили? так парняги сами должны определиться и понять что хватит! Тогда вычистим :uch_tiv:
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Ми знову з прапором... (лого ЕС)

Сообщение stas » 23 сен 2014, 13:49

Vova-VW писал(а):
stas писал(а):Україна та ЄС на рік відкладуть застосування Угоди про асоціацію - заява

Скрытый текст: показать
Застосування угоди про асоціацію між Україною та ЄС буде відкладено на рік - до 31 грудня 2015 року.

Про це йдеться в спільній заяві комісара ЄС з питань торгівлі Карела де Гухта, міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, передає Інтерфакс-Україна.

"Щоб бути здатною повністю підтримати стабілізацію України, Комісія готова в разі ратифікації Україною Угоди про асоціацію з ЄС запропонувати додаткову гнучкість", - написано в заяві.

"Така гнучкість полягатиме у відстроченні до 31 грудня 2015 року тимчасово застосування зони вільної торгівлі, продовживши автономні торговельні заходи ЄС для переваги України на цей період", - написано в заяві.

Сторони відзначили, що продовжать консультації щодо стурбованостей, висловлених Росією, а прогрес в переговорах з цих питань буде оцінюватися під час тристоронніх міністерських зустрічей.

"Тривалий процес має бути частиною всебічного мирного процесу в Україні, з повагою права України вирішувати свою долю, а також її територіальної цілісності", - написано в заяві.

У документі також наголошується, що Росія і Україна підтвердили, що продовжать застосування преференційного режиму вільної торгівлі в рамках СНД.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/12/7037621/


Хто що думає ?

Невже нас знову кинули !??!

Майдан_3 ?!?!

Вчора дивився ТСН (до того теж чув) де сказали що угоду підписали без жодних змін,єдине що зробили то це відклали зону вільної торгівлі,але це з сторони ЄС ми можемо торгувати просто вже на вигідних умовах без мита. Так що кричати "все пропало" як мінімум зарано,тим більше розводити паніку на рівному місці.
Саме головне що тема ця,а з нею і паніка почалась як це не дивно ще за два дні до підписання угоди. Тобто ми вже всикаємось наперед від того що ще навіть не сталось???

От ссилка http://tsn.ua/video/video-novini/dovkol ... andal.html

P.S. якщо в когось не працює тут ця ссилка (бо в мене чогось не працює) то йдемо в гугл,набираємо: тсн тиждень за 21 вересня 2014 дальше находимо відео з сюжетом: Верховна Рада і Європарламент ратифікували Угоду про асоціацію України з Євросоюзом (воно десяте з верху) і дивимось.




Вова, елементарний приклад.
Ти масло до машини яке купуєш? Українське ? А запчастини до буса ? Виробник Україна ? А ширпотреб - електроніку там, посуд для кухні.. іграшки, тощо... ? Теж українське ?

Про бензин, нафту та інше не згадую....
Так ось тепер уяви, що на перелічений товар та на купу іншого знімуть ввізне мито. Де 5%, де 10% а де і всі 50..... Уявляєш скільки зайвих грошей ти зможеш витратити на свою родину, дітей, їжу врешті решт та відпочинок для себе та родини ?
Про інші нюанси (перехід на європейську звітність, контроль та таке інше) не цікавився...

А те що дебіли політики говорять про те, що наші виробники начебто отримали зайвий рік для переходу на європейські стандарти виробництва це бред.
По-перше, у нас доки жарена курка не дзюбне в дупу, люди в основній своїй масі не поворухнуться, по друге, для чого їм це міняти, втілювати, вкладати кошти, якщо не відомо що буде за рік ну і на останок - дивись приклад 2.

Тепер приклад два.
Є виробник скажімо борошна чи іншої сільгосппродукції чи продуктів, які користуються попитом за кордоном і там вартують дорожче ніж продають тут. Причому ці виробники в основній своїй масі представлені у верховній зраді.
Запитання риторичне - що для них буде вигідніше ? Продати тут, для населення, але дешевше, чи відвезти за кордон (благо мита не має) і продати там дорожче ? Враховуючи недивне інтерв'юер голови Нафтогазу (все хочу знайти але не маю часу), якій на питання чого український газ не продається українцям по собівартості, оскільки надра згідно КУ належать громадянам, відповів, що газ мається продаватися по його ринковій ціні, по якій його можуть купувати інші... (тобто якщо його Європа купує по 300, то і населення має платити по стількі-ж) то і відповідь на риторичне питання відоме...
Великі віробники без проблем проб'ють собі квоти, дозволи на вивіз, внаслідок чого, із-за нестачі продукції тут ціни на внутрішньому ринку підскочать...

От і рахуй в що ми попали...

І врахуй курс долара...
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Пред.След.

Вернуться в События, факты, комментарии

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron