Чи є серед нас представники газових служб або близьки до них

Ссылки на юридические и законодательные сайты

Модераторы: stas, Мановар

Правила форума
Реклама запрещена

Чи є серед нас представники газових служб або близьки до них

Сообщение stas » 09 июн 2014, 15:44

Газовики хочуть мене розвести на 7тис грн.
100% розвод і шахрайство (свідомо чи ні. мені байдуже), але для правильної аргументації потрібні деякі законодавчі нюанси.
Може хтось є з цієї сфери, чи має там контакти. Щоб не лопатити законодавство.
Питання повірки та заміни лічильника.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение Б.А.Р » 09 июн 2014, 16:00

stas писал(а):Газовики хочуть мене розвести на 7тис грн.
100% розвод і шахрайство (свідомо чи ні. мені байдуже), але для правильної аргументації потрібні деякі законодавчі нюанси.
Може хтось є з цієї сфери, чи має там контакти. Щоб не лопатити законодавство.
Питання повірки та заміни лічильника.


В мене є знакомий інспектор , і зварщик мрнтажник .
Можу вичислити інспектора і позвонити тобі .
Будеш йому задовати запитання . :uch_tiv:
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение stas » 09 июн 2014, 16:19

Зараз сформулюю питання, задай йому пліз.
Може відповість правдиво. Бажано з ссилками на відповідні пункти законодавства.

П.С. лічильник газу у нежитловому приміщенні. Постачання газу не для населення.

1. При зняття газ. лічильника на повірку, які умови його перевезення до організації яка його робить повірку. Чи обов'язково запаковувати та пломбувати упаковку з лічильником, щоб в нього не потрапили сторонні предмети та бруд які можуть мати вплив на похибку. Складається акт про пломбування пакету?
2. Яким чином регламентується встановлення технологічної вставки на період повірки - тобто чи потрібна на це окрема заява власника чи зобов'язані ставити замінні лічильники на період повірки з обмінного фонду.
3. В якій термін повинні зробити повірку ? Від дати демонтажу. Читав що протягом одного дня. Якщо ні, якій принцип та строки доставки до організації. яка проводить повірку.
4. У випадку якщо лічильник не пройшов повірку, яким чином мусять про це повідомити і в які строки?
5. В яких випадках лічильник Галлус2000 Г4 піддається ремонту, 2003 року випуску, накрутив 9200м3 (похибка при повірці начебто 19,5%).
6. Від чого може статися така похибка? Брудний газ, пошкодження під час транспортування, монтажу/демонтажу, штучне пошкодження ? В лічильнику щось калатає.
7. Якій термін повірки лічильника, якій використовується лише для опалення в нежитловому приміщенні . Є така інфа - Міжповірочний термін для лічильників, які використовуються у побуті ( для населення, опалення невиробничих приміщень на підприємствах - 8, а окремих моделей - 10 років.
:uch_tiv:
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение stas » 09 июн 2014, 16:32

Приміщення у власності фізичної особи - не ПП.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение father igni » 09 июн 2014, 17:28

з газом пов"язан, але в цих конкретних питаннях не шарю, якщо не буде відповідей - попитаюся
але бажано нагадати
г-г-главное не б-б-бояться (с)
О5О 357 ІО 2І
Аватар пользователя
father igni

 
Сообщений: 719
Зарегистрирован: 06 июн 2012, 10:46
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 - 89
Тип двигателя и объем: 2.1 i

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение Б.А.Р » 09 июн 2014, 17:37

stas писал(а):Газовики хочуть мене розвести на 7тис грн.

чому 7 кусків ?
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение leshiy_40 » 09 июн 2014, 17:42

stas
Станіслав, ну в чому проблема. Для початку газовщиків в хату(щоб не вирвалися) і перевірити посвідчення. Потім на телефон довіри і перевірити право перевірки власне твого помешкання.
Не кажуть телефон, дзвонити в прокуратуру(можна не дзвонити, але щоб вини спостерігали за процесом). Було в мене подібне років зо три тому. Довго розписувати. :-)
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение leshiy_40 » 09 июн 2014, 17:47

Трохи призабув. Все демонстративно записувати в товстий записник. Засіб безвідмовний.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение Б.А.Р » 09 июн 2014, 18:05

stas писал(а):
1. При зняття газ. лічильника на повірку, які умови його перевезення до організації яка його робить повірку. Чи обов'язково запаковувати та пломбувати упаковку з лічильником, щоб в нього не потрапили сторонні предмети та бруд які можуть мати вплив на похибку. Складається акт про пломбування пакету? :uch_tiv:


В пакет і пломбують .Складають акт .

stas писал(а):2. Яким чином регламентується встановлення технологічної вставки на період повірки - тобто чи потрібна на це окрема заява власника чи зобов'язані ставити замінні лічильники на період повірки з обмінного фонду.


Мають поставити темчасовий лічильник . або пішли на..уй .

stas писал(а):3. В якій термін повинні зробити повірку ? Від дати демонтажу. Читав що протягом одного дня. Якщо ні, якій принцип та строки доставки до організації. яка проводить повірку.



Норми нема .
від неділі до 3 місяців .
Залежить від організації що провіряє .

stas писал(а):4. У випадку якщо лічильник не пройшов повірку, яким чином мусять про це повідомити і в які строки?

Звонять тобі щоб ти купив лічильник , а вони прийдуть і поставлять .( лічильник крштує 250 гривнів провірений з сертифікатом ) або в них купи .

stas писал(а):и
5. В яких випадках лічильник Галлус2000 Г4 піддається ремонту, 2003 року випуску, накрутив 9200м3 (похибка при повірці начебто 19,5%).

НЕ відпрвів .
stas писал(а):
6. Від чого може статися така похибка? Брудний газ, пошкодження під час транспортування, монтажу/демонтажу, штучне пошкодження ? В лічильнику щось калатає.


Стераються шестерні .
основна причина .

stas писал(а):7. Якій термін повірки лічильника, якій використовується лише для опалення в нежитловому приміщенні . Є така інфа - Міжповірочний термін для лічильників, які використовуються у побуті ( для населення, опалення невиробничих приміщень на підприємствах - 8, а окремих моделей - 10 років.
:uch_tiv:

Лічильники провіояють через 5 -10 років залежно від моделі .
Після встановлення мрдель ліч. водять в компютер і він і сповіщає коли тре провіряти .

Це в Тернопільскій обл у вас можуть бути чуть по іншому но не сутево.
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение Б.А.Р » 09 июн 2014, 18:21

leshiy_40 писал(а):stas
Станіслав, ну в чому проблема. Для початку газовщиків в хату(щоб не вирвалися) і перевірити посвідчення. Потім на телефон довіри і перевірити право перевірки власне твого помешкання.
Не кажуть телефон, дзвонити в прокуратуру(можна не дзвонити, але щоб вини спостерігали за процесом). Було в мене подібне років зо три тому. Довго розписувати. :-)


Саме то щоб в ГАЗ , РЕС , вода були свої люди :co_ol:

Я до доброго знакомого ( ще з німетчини ) звернувся щоб три фази провів до мрєї земельки для будівництва (яку я в 91 му на шару вспів хапанути ) то він запитав де був раньше зараз 7 штук . :ne_ne_ne: + стовб і кабнль .
Але товариш той хто скаже де гроші зекономити :ts_ss: ось я і півтора року зовсім за світло не плачу з провіряючим зустрічаюсь на вулиці байки поганяємо і розійшлись в різні сторони :ts_ss:
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение stas » 09 июн 2014, 18:26

Б.А.Р писал(а):
stas писал(а):Газовики хочуть мене розвести на 7тис грн.

чому 7 кусків ?



Поки не знаю з чого почати, тому-що косяків газовиків валом... Готую скаргу головне до НКРЕ та АК та ще з десяток інстанцій контролю. Хочу крові, тому-що афери такого плану це за межею нормальності.
Буде потрібно, піду до суду..

Коротко.
Було потрібно зробити повірку лічильника у нежитловому приміщенні, власник фізична особа (не ПП). Написана заява на повірку. кінець грудня. Через місяць зняли під акт лічильник, (30.01.) поставили тех - вставку - тобто перемичку замість лічильника. Без заяви, без дозволу. Без моєї присутності. Лишень у присутності тимчасових користувачів приміщення.

Через місяць, (28.02.) при здачі звіту ставлять до відома, що лічильник не пройшов повірку (19,47%) і потрібно купити новий. При чому повідомили, що оскільки лічильника не було, то за газ будуть рахувати по максимальній потужності котла. (близько 10т грн. при тому, що середній мав бути близько 1т. грн) Не погодився по максимальній але по середній.. Купив новий лічильник, встановили аж через 3 дня. (03.03.) Вернули старий з довідкою повірки від 11.02. про непридатність.
В кінці березня виставлений рахунок без урахування тог періоду з переплатою мною більше 1т грн. 02.04. Знову жодного рахунку.

В кінці квітня вирубили газ начебто за неоплату. Без повідомлення, без доків. Написана скарга, після чого всплив рахунок та акт за той період без лічильника в сумі 8т. грн. Датований звісно задніми числами. Отримав ці всі доки офіційно 03.06.
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение Б.А.Р » 09 июн 2014, 18:35

stas писал(а):Коротко.
Було потрібно зробити повірку лічильника у нежитловому приміщенні, власник фізична особа (не ПП). Написана заява на повірку. кінець грудня. Через місяць зняли під акт лічильник, (30.01.) поставили тех - вставку - тобто перемичку замість лічильника. Без заяви, без дозволу. Без моєї присутності. Лишень у присутності тимчасових користувачів приміщення.



Немають права без тебе ( або сосіда , чи представника органів місцевої влади знімати лічильник ..

В прокуратуру .
Куплю vw Т2 , Т3 . 050 10 35 144 vw4.ter@gmail.com
Аватар пользователя
Б.А.Р

 
Сообщений: 1870
Зарегистрирован: 29 апр 2011, 16:47
Откуда: Біля файного міста .
Модель и год выпуска машины: T 3 doka
Тип двигателя и объем: 1 Z

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение leshiy_40 » 09 июн 2014, 18:52

stas
ОУ!!! То ви багато запустили. Тепер юриста людського треба.(май на увазі всі вони між собою спілкуються)
Бачиш, такі питання запускати не варто. Краще тобі подавати до суду, щоб вони оборонгялися, а як в тебе ніяких документів(фамілій наглоти) немає питання складне. Спригнуть суки.
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение vit » 09 июн 2014, 22:51

вже років з п'ять як перевіряють :wo_ol:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: Чи є серед нас представники газових служб або близьки до

Сообщение stas » 21 июн 2014, 13:47

Так це не перша повірка.
Проблема в тому, що у випадку, як-би повірка пройшла нормально (тобто лічильник би рахував правильно), то платиться при відсутності лічильника по-середньому за минули 5-років. Але якщо лічильник не пройде повірку (і тут навіть не важливо чому, чи то було втручання, чи то знос, чи то заводський брак, чи пошкодження при знятті/встановлені, чи навіть можуть умисно пошкодити самі газовщики при перевезенні до повірочного стенду) то рахують по максимальній потужності газового обладнання (у мене котел 20кв).
І абсурд в тому, що коли знімають лічильник на повірку, я навіть не маю що найменшої впевненості чи пройде він повірку і як будуть нараховуватися суми.

Тобто вони можуть його зняти, пошкодити умисно, і нарахувати по максимальній потужності. Мені нарахувати 1800м3 за місяць при тому, що середнє за 5-років буде 188м3. Причому можуть навіть не повідомляти що лічильник не пройшов повірку... Читав про випадки і по-пів року...
VW T2 ??? 1979
VW T4 2,5 2003 TDI
Аватар пользователя
stas
Адміністратор
 
Сообщений: 9688
Зарегистрирован: 11 авг 2009, 21:57
Откуда: Івано-Франківськ
Модель и год выпуска машины: T4-2003 / Т2-1979
Тип двигателя и объем: 2,5tdi, AJT/ ???


Вернуться в Юридические ссылки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2