Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Ссылки на юридические и законодательные сайты

Модераторы: stas, Мановар

Правила форума
Реклама запрещена

Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Мановар » 23 фев 2014, 15:33

Хлопці, вперед, спамимо Авакова, щоб про народ не забув....
https://twitter.com/AvakovArsen
https://www.facebook.com/arsen.avakov.1?fref=ts


Тимчасово виконуючому обовязки Міністра Внутрішніх справ України
А.Б.Авакову
вул.Академіка Богомольця, 10,
м.Київ, 01601, Україна



Від небайдужих громадян України які прагнуть побороти корупцію в ДАЇ МВС України




Заява

Протягом всього періоду Незалежності України змінювалося багато політиків,депутатів незмінною залишалася лише система ДАІ МВС України яка показала своє фальшиве лице під час подій Євромайдану.

Сотні українців через сфальшовані рапорти працівників ДАІ у грудні 2013 року були позбавлені права керувати транспортними засобами за рішеннями районних судів різних регіонів України.Незаконні вказівки для складання даних рапортів віддавав особисто
Заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України - начальник 2-го Управління полковник міліції Резніков Володимир Володимирович.

Працівники ДАІ МВС України перетнули межу людяності та не виконують покладені на них службові обов’язки у повному обсязі.Довіра до ДАІ МВС України на низькому рівні через те, що люди бачать як ті живуть у роскоші.Кожен Начальник районного ДАІ України є місцевим князьком має у власності елітні автомобілі та нерухомість,нажиті злочинним шляхом.

Отримання хабарів,незаконне збагачення видно неозброєним оком людей,однак цього не помічають у ДАІ МВС України ,вони постійно натякають що люди не мають право фіксувати отримання хабарів працівниками ДАІ МВС України ,суди не приймають ці відеозаписи як доказ.

Люди обурені,тому що законні методи усувати із займаних посад винних у махінаціях та зловживаннях працівників ДАІ немає.

Окремо потрібно звернути увагу на так званий спеціальний загін дорожньо-постової служби при Департаменті ДАЇ МВС України( колишня назва так звана Кобра)

У 2008 році цей загін Кобра було повністю розформовано Юрієм Луценко після того, як заступник командира цього підрозділу Олексій Кожа нібито показав непристойний жест кортежу колишнього спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка.

Однак даний підрозділ відроджено знову ,виникає питання для чого цей спеціальний загін дорожньо-постової служби при Департаменті ДАЇ МВС України,чому звичайні даішники не виконують свої обов’язки і їм потрібна якась міфічна Кобра.Платники податків вже не в змозі оплачувати їхнє перебування-заробіні плати,пальне,інші витребеньки .

Таким чином необхідно вжити ряд заходів для припинення грабунку населення на автодорогах ,реорганізації всіх підрозділів ДАІ МВС України для потреб населення,припинення повальної корупції та незаконного збагачення.

Враховуючи викладене,керуючись Законом України про звернення громадян ,прошу

1.Розформувати спеціальний загін дорожньо-постової служби при Департаменті ДАЇ МВС України.

2.Усунути від займаних посад-
Начальника Департаменту ДАІ МВС України
генерал-майора міліції Астапковича В. І.

полковників міліції
Демянко О.М, Резнікова В. В, Мельника І. В.
Начальника центру безпеки руху та автоматизованих систем генерал-майор міліції Будника С. І.

Лютого 2014 року підпис……
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 23 фев 2014, 16:56

Мановар писал(а):Начальника центру безпеки руху та автоматизованих систем генерал-майор міліції Будника С. І.

Якби у нас всі мєнти були такими як Будник,то ми б їх на руках носили!Без перебільшень!Генерал який їздить в маршрутках,не весь час ,але замічений був не раз!Живе в простій квартирі на 8-му figase поверсі вже з 2000 року і 15 років не може собі хату построїти?Любий постовий за два роки хату кладе! :-)
Кобра то так,при нормально діючій міліції всі ці "спецзагони" не потрібні!Їх придумали колись щоб трусити всіх підряд.
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Romanoproddi » 23 фев 2014, 17:01

не знаю як у вас - Луцький автомайдан дыяльнысть свою не згорне. треба 3 чи 5 рокыв боротись - будемо!!! Люди выддали своъ життя, щоб ми жили ы продовжували!! наш автомайдан скорыше всього переросте в Дорожній контроль. відповідно накуй нам ті мєнти? якщо в Луцьку вже тиждень мєнтів не має, гайони 2 доби не вилазили і криміногенність НУЛЬ!!!! самі ж мусара бєспрєдєльнічають. треба не 100 мусарів а 10 міліціянтів-професіоналів і крапка.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 23 фев 2014, 17:46

Romanoproddi писал(а):10 міліціянтів-професіоналів і крапка.

Згіден.
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Мановар » 23 фев 2014, 17:54

evrobus писал(а):Якби у нас всі мєнти були такими як Будник,то ми б їх на руках носили!

ти мабудь смієшся або тєліка не дививс,я як він прогинався перед владою і виконував всі її накази про листи щастя і штрафплощадки...
короче хлопці, тема не про це... або пишете у фейсбук і твіттер Авакову, або проходите мимо!!! не флудіть!!!
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 23 фев 2014, 18:44

Мановар писал(а):ти мабудь смієшся або тєліка не дививс,я як він прогинався перед владою і виконував всі її накази про листи щастя і штрафплощадки...

В тебе є щось в голові?Не бачу ,тим часом!

Мановар писал(а):тема не про це.

Мановар писал(а):не флудіть!!!

А про що? figase
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Мановар » 23 фев 2014, 20:19

evrobus
Ми тебе почули!

народ Рєзніков і компашка хоче втриматися при новій владі ,вони мають надію що тимчасово призупинять збір грошей на дорозі,але дадуть свої гроші із заначок,пізніше коли люди притихнуть вони будуть гребти взятки ще більше,не вірте ні в спільні патрулі ні в їхню вірність народу,докази-

1.арештмайданчики по 120 ргн за добу....скільки людей постраждало

2.система Рубіж...якщо відкинути реальних боржників,всерівно купа людей залишалися серед дороги без власного авто.по сфальшованих виконавчих провадженнях.

3.вони розікрали гроші на бази даних.....Коломієць отримав строк умовно,треба розпочинати роботу в тому напрямку,щоб суди переглянули вирок бандиту Коломійцю за його походи до брильянтових бутиків,в тому приймали участь і Рєзніков і Будник.

4.скільки людей платили штрафи за придумані правопорушення

5.скільки людей розвели по 130 на пянку ,та інше.


не вірте Рєзнікову вони знову проштовхують автоматичну фіксацію порушеннь....знову нова схема відбору грошей та авто,махінації .
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение moysha » 23 фев 2014, 20:54

В этом плане , как мне кажется , взять грузинский вариант ... нарушают многие , но , если полицай поймал , договариваться без полезно ...и автоматические системы стоят , и никто не спорит ...и изначально разговор с полицией пишутся на видео ... в общем много интересного ..
Transporter 2.5TDI ACV 75kW 2003
096 8 999 7 два нуля
moysha

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 05 янв 2010, 12:25
Откуда: Славутич-Киев

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Мановар » 23 фев 2014, 21:46

Инспекторам КОБРЫ доплачивали по 200 долларов за охрану Межигорья (ДОКУМЕНТ)
Февраль 22, 2014 - 19:53
В редакцию "Дорожного контроля" прислали копию документа, который был найден на территории Межигорья после захвата дачи экс-президента Украины Виктора Януковича. В документе указан список инспекторов ГАИ КОБРА, которым были выплачены дополнительные средства за охрану президентской усадьбы. Возглавляет список - начальник КОБРЫ Виктор Стрелец. Согласно документа, он получил 500 американских долларов.


Командир взвода Юрий Голдзинский получил 400$, а заместитель командира взвода Сергей Прокопенко - 300$. Рядовым инспекторам КОБРЫ выдали по 200$. Пока что не известно, эта была разовая "премия" или деньги выдавались за каждый день охраны "золотого унитаза". Очевидно, что платились деньги нелегально, поскольку расчет производился в американских долларах. Всего было выплачено 6 750$.
У вас нет доступа для просмотра вложений в этом сообщении.
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Чивас » 23 фев 2014, 23:20

Там найдётцо на многих "непроплаченніх" и "за идею" стоявших в разніх местах граждан!

Каждому хочетца не поручать ничего кроме метлы и конфискацию имущества! И пусть наживают мозолями по новой!
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 24 фев 2014, 00:24

Мановар писал(а):Ми тебе почули!

"Ми" це хто?Цар всія русі?Чи ти за весь форум розписуєшся?\
Мановар писал(а):1.арештмайданчики по 120 ргн за добу....скільки людей постраждало

Причому тут мій пост?Штрафмайданчики є у всіх європейських країнах.Думаєш там стоянка коштує дешевше?
Мановар писал(а):2.система Рубіж...якщо відкинути реальних боржників,всерівно купа людей залишалися серед дороги без власного авто.по сфальшованих виконавчих провадженнях.


Мановар писал(а):система Рубіж...якщо відкинути реальних боржників,всерівно купа людей залишалися серед дороги без власного авто.по сфальшованих виконавчих провадженнях.

Мановар писал(а):не вірте Рєзнікову вони знову проштовхують автоматичну фіксацію порушеннь.

Слухай,ти в Європі був коли?Чи дальше свого городу жінка не пускає?Камери там стояли з 90 років.
Не порушуй!І не буде в тебе проблем!

Мановар писал(а):,в тому приймали участь і Рєзніков і Будник.


Готовий поспорити і довести?Тільки подумай добре!Бо людина, яка перепощує всяку хрінь без доказів називається всюди пиздоболом.
За Резнікова не знаю,а за Будніка можу сказати,бо він живе в сусідньому парадняку.Ія бачу як він живе,хоча я з ним не" в засос".
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 24 фев 2014, 00:31

moysha писал(а):В этом плане , как мне кажется , взять грузинский вариант ... нарушают многие , но , если полицай поймал , договариваться без полезно ...и автоматические системы стоят , и никто не спорит ...и изначально разговор с полицией пишутся на видео ... в общем много интересного ..

Полчитай ось пересічного форумчанина!

Романопроді,ярий ментоненависник і то зробив висновок,що серед них теж бувають люди.
Не чеши всіх під одну гребінку.Сам зроби щось корисне .Зараз буде перезавантаження і гайців також,тож піди і покажи приклад служіння Батьківщині!
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Чивас » 24 фев 2014, 00:36

evrobus писал(а):........Зараз буде перезавантаження і гайців також,тож піди і покажи приклад служіння Батьківщині!

:smu:sche_nie: за веру непоколебимую в людей тебя бы назначил почётным гаёном украины и уполномочил наблюдать за Ромой :-):
Слова стоят дёшево, мы платим свинцом!
---
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Чивас
_Рада форуму
 
Сообщений: 5148
Зарегистрирован: 10 янв 2011, 23:44
Откуда: Конотоп
Модель и год выпуска машины: Т-4 2000 белый
Тип двигателя и объем: 2.5 ajt 262 тыс км

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 24 фев 2014, 00:52

Чивас
Стар я уже для работі державной!А в людях разбираюсь,я их каждій день разніх вижу.

Я просто сказал что есть нормальные и честные люди,к тому же еще и профессионалы.

Чивас писал(а):уполномочил наблюдать за Ромой

За ним уже не надо наблюдать,он уже сделал свои выводы о добре и зле в больших масштабах.
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Romanoproddi » 24 фев 2014, 00:53

Чивас писал(а): :smu:sche_nie: за веру непоколебимую в людей тебя бы назначил почётным гаёном украины и уполномочил наблюдать за Ромой :-):

як Автомайданівець, і десятник заявляю - спостерігав за Євробусом би я. якщо щось не так - один дзвінок і Правий сектор робить свою роботу у Вишневому :-)

то все жарти. не сваріться - а добивайте банду до кінця!!! сільських голів, депутатів. по закону відсторонюйте, призначайте по закону виконуючих обов*язків. бо вже шапки перевертають!!! в нас тут все готується поки. бо треба красиво і зненацька. по результатам - похвалюсь. поки нічого не можу сказати. риємо конкретні факти. Міліція з нами.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Romanoproddi » 24 фев 2014, 01:00

та є серед них люди. люди принципу і все. в них є своя гідність і їх не зламати. звичайно - мєнтовська система прогнила. треба допомогти відновитись. хто це зробить? - лише ми!!!

мені лише за Беркут соромно наш. падлюки. вибачались на майдані. а гайона можна навіть зрозуміти - бере і дере бабло, бо верх на лічильник поставив і все. ну кине він - інший буде. то не оправдання. то просто роздуми моя. така собі безвихідна ситуація.

приклад - працював на швидкій. сказали працювати так, щоб давали. як? а ось так - на вуха лапшу вішаєш, що мол тут лише допоможе Тимошенкошпірон. але в нас він під контролем строгим!!! люди бабки починають любі діставати і платять. а в реалі - колеш дімедрол з анальгіном. ну звільнився я, бо не згідний був. систему самому повалити - не зміг. ніхто не пішов за мною. я хотів незалежну профспілку медиків організувати. і що? - прийшов ще гірший на моє місце.
lpg-service.com.ua
Аватар пользователя
Romanoproddi
Доктор
 
Сообщений: 14879
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 22:43
Откуда: Землі партизанів - Луцьк
Модель и год выпуска машины: VW PASSAT B3 G60 SYNCRO 1990
Тип двигателя и объем: 2.0 ADY +ГБО

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение evrobus » 24 фев 2014, 01:20

Romanoproddi писал(а):приклад - працював на швидкій. сказали працювати так, щоб давали. як? а ось так - на вуха лапшу вішаєш, що мол тут лише допоможе Тимошенкошпірон. але в нас він під контролем строгим!!! люди бабки починають любі діставати і платять. а в реалі - колеш дімедрол з анальгіном. ну звільнився я, бо не згідний був. систему самому повалити - не зміг. ніхто не пішов за мною. я хотів незалежну профспілку медиків організувати. і що? - прийшов ще гірший на моє місце.

:sh_ok: :sh_ok: :sh_ok: Не знав що ы в медикыв така куэта! :uch_tiv:

Це приклад!Треба мыняти систему,а не особи.Майдан ще не скоро закынчиться!
ЗАПЧАСТИ НОВЫЕ,БУшные,КУЗОВНЫЕ РЕМОНТ ФВ Т2,Т3,Т4,Т5,ЛТ и разной мелочи
+380955005427 +380678726119 т/ф+380445029272 г.Вишневый(Киев) ул.Киевская,10
Петрович это тоже я
evrobus

 
Сообщений: 2418
Зарегистрирован: 13 авг 2009, 00:50
Откуда: Киев
Модель и год выпуска машины: T3 2шт Т3syncro2шт Т4 4шт Т5
Тип двигателя и объем: от1,6 до3,7

Re: Заява А.Авакову щодо розформування Кобри

Сообщение Мановар » 24 фев 2014, 01:26

я в ахуї
РАБІВ ДО РАЮ НЕ ВПУСКАЮТЬ...
T-4 2.4D AJA 1998р. long violet traktor
Нет машины лучше в мире, чем Фольксваген Т4
ДОБРОВIЛЬНІ внески на розвиток Клубного Руху VW
Аватар пользователя
Мановар
Салогриз
 
Сообщений: 14799
Зарегистрирован: 16 авг 2009, 10:18
Откуда: Файне місто Тернопіль
Модель и год выпуска машины: T4, 1998р
Тип двигателя и объем: 2.4D AJA


Вернуться в Юридические ссылки

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron