що вибрати: LT чи ГАЗель?

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение and-77 » 17 июл 2016, 12:42

Доброго здоров"я усім! По деяким причинам, стало питання придбання для себе комерційного вантажного авто (бортовий, тентований вантажністю до 4000 тонн). Звичайно бюджет обмежений до 4 тис. у.о. . Став вибір між ГАЗель (2005-2009 роки) та ЛТ 35 1991- 1996 року. Про ГАЗель трохи знаю, і переваги і недоліки, хоч і москальське авто,, про ЛТ 35 майже нічого. Хотілося б знати про витрати пального ЛТ з двигуном АСТ або 1S 2,4 д. , його недоліки і переваги. Звичайно вибір буду роботи особисто , але все ж таки хотілося б почути пропозиції щодо вибору!!!
Заздалегідь вибачаюсь якщо написав неправильні цифри і букви!!!
Аватар пользователя
and-77

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 08 июл 2012, 11:49
Откуда: Одеса
Модель и год выпуска машины: VW T3, 1983
Тип двигателя и объем: ABS 1.8, бензин

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leshiy_40 » 17 июл 2016, 13:17

and-77 писал(а):Заздалегідь вибачаюсь якщо написав неправильні цифри і букви!!!


Да ладно, ВСЕ ПУТЬОМ!!! )ua)

Я би зупинився на LT-хі. Всетаки відома світові модель. Підтримувати окупанта, не думаю, що в такий час картати себе каЗєлью варто. :uch_tiv:
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Найк » 17 июл 2016, 14:07

При таком бюджете я бы брал "Газель",ремонт проще з\части дешевле и проще найти, а ЛТ тех годов... даже плуживого найти не реально.
Сравни стоимость самых ходовых запчастей и делай вывод.
Найк

 
Сообщений: 171
Зарегистрирован: 13 июн 2012, 08:16
Откуда: Крайний Север Украины
Модель и год выпуска машины: T4 1999
Тип двигателя и объем: ABL 1,9

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение gavrilov8 » 17 июл 2016, 14:16

каЗель-постоянний гімор!!!.В ЛТшки-раз зробив і катаешся,головне щоб зразу кузов не убитий був,та й движок щоб більш менш не добитий.ЛТшка ще не одну казельку переживе.У мого товариша була для перевозки овощів(казель),так вона більше варилась-ремонтировалась чим гроші зарабляла.
Аватар пользователя
gavrilov8

 
Сообщений: 213
Зарегистрирован: 12 ноя 2011, 14:06

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leopolis » 17 июл 2016, 15:04

Я у далекому 2004му досить нелогічно пересів з 2річної волги, яку брав новою, на старий 8-річний пасат - вирішив нарешті спробувати іномарку. У мене був культурний шок, який і далі триває. Це дві різні галактики. Думаю, між газеллю і лт-хою така сама прірва. З одного боку - проста раціональна конструкція, якісні матеріали, вивірена ергономіка, надійна трансмісія. З іншого - дешеві пластилінові запчастини і ненажерний бензодвигун на газі.

Ну і вантажопідйомність газелі по паспорту чи не 1,5 тони - лт35 вона не конкурент.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение and-77 » 17 июл 2016, 16:35

В ексісті на LT по каталогу всі запчастини в наявності, в тому числі і неоригінал. На ГАмЗель магазинчиків достатньо, думаю що треба провести моніторинг основних витратних зачастин і зрівняти ціни . Да, все ж таки скільки LT-35 2.4 споживає пального і як ці двигуни в роботі?
Аватар пользователя
and-77

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 08 июл 2012, 11:49
Откуда: Одеса
Модель и год выпуска машины: VW T3, 1983
Тип двигателя и объем: ABS 1.8, бензин

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение SergPassSyn » 17 июл 2016, 18:50

От я собі до сінкри взяв ЛТ35, 96 року.
2,4АСТ. Коротку, високу, г/п. Не жалкую.
Розхід 9-10л. Спочатку довелось перебрати гальма, замінити всі розхідники.
А так авто задоволений.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение and-77 » 17 июл 2016, 19:05

SergPassSyn писал(а):От я собі до сінкри взяв ЛТ35, 96 року.
2,4АСТ. Коротку, високу, г/п. Не жалкую.
Розхід 9-10л. Спочатку довелось перебрати гальма, замінити всі розхідники.
А так авто задоволений.

На ГАЗелі не доводилось їздити??
Аватар пользователя
and-77

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 08 июл 2012, 11:49
Откуда: Одеса
Модель и год выпуска машины: VW T3, 1983
Тип двигателя и объем: ABS 1.8, бензин

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leshiy_40 » 17 июл 2016, 19:55

and-77 писал(а):На ГАЗелі не доводилось їздити??



Нехай Бог милує... )ua)
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение SergPassSyn » 17 июл 2016, 22:15

На газелі іздив, зявилась вона на роботі років 13 тому, коли я іздив на вазівській вісімці (84р.в.) і газелі було 3-4 роки, то тоді вона була нормальним авто. Але гнило швидко і нічого не допомагало.
Мав з 406 мотором, проблем теж доставляв. Бо купуючи нові заводські деталі хочеться іх викинути в смітник. От цей мотор був 16v і щей двох цепковим з гідронатягувачами. Так коли першого разу довелось ремонтувати ізза обриву башмака, виявилось що шестерні і вали вкупі так бють, що у натягувачі зразу ламає механізм підведення. Пішов узяв всі шестерні і промвал новий заводський а биття натягувачів таке ж, тобто воно з нового немає можливості довго ходити. Хоча якось іздила. Одне що було добре це електронне запалення. А так звісно не скажу що відверте гівно, але проти першоі ЛТешки програє дуже.
Газель продали позаторік, і коли мені стала потрібна більша автівка (а грошей було 2-3к$) то вибір пав на ЛТ першого покоління, зі страхом думаю що довелось би пересідати на газель зараз. Чесно кажучи булоб більше грошей новішу ЛТшку чи спрінтера небравби, а купивби добре відновлену ЛТ1.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение and-77 » 17 июл 2016, 22:53

SergPassSyn писал(а):На газелі іздив, зявилась вона на роботі років 13 тому, коли я іздив на вазівській вісімці (84р.в.) і газелі було 3-4 роки, то тоді вона була нормальним авто. Але гнило швидко і нічого не допомагало.
Мав з 406 мотором, проблем теж доставляв. Бо купуючи нові заводські деталі хочеться іх викинути в смітник. От цей мотор був 16v і щей двох цепковим з гідронатягувачами. Так коли першого разу довелось ремонтувати ізза обриву башмака, виявилось що шестерні і вали вкупі так бють, що у натягувачі зразу ламає механізм підведення. Пішов узяв всі шестерні і промвал новий заводський а биття натягувачів таке ж, тобто воно з нового немає можливості довго ходити. Хоча якось іздила. Одне що було добре це електронне запалення. А так звісно не скажу що відверте гівно, але проти першоі ЛТешки програє дуже.
Газель продали позаторік, і коли мені стала потрібна більша автівка (а грошей було 2-3к$) то вибір пав на ЛТ першого покоління, зі страхом думаю що довелось би пересідати на газель зараз. Чесно кажучи булоб більше грошей новішу ЛТшку чи спрінтера небравби, а купивби добре відновлену ЛТ1.

Дякую за інформацію!
Аватар пользователя
and-77

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 08 июл 2012, 11:49
Откуда: Одеса
Модель и год выпуска машины: VW T3, 1983
Тип двигателя и объем: ABS 1.8, бензин

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leshiy_40 » 17 июл 2016, 23:50

SergPassSyn писал(а): а купивби добре відновлену ЛТ1.


Сам люблю старі авто.
За свою кар'єру від'їздив на ГАЗ-51, ЗІЛ-157,МАЗ-500, КрАЗ-256 (вже і не пригадаю всіх раритетів). :du_ma_et:
Ці машини мають Душу, чого не можна сказати про теперішні комп'ютеризовані. :uch_tiv:
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Славіша » 18 июл 2016, 00:23

Вставлю і своїх....
Колись настане час продавати те шо ти зараз думаєш купити. Ну так майже завжди в житті стається (за винятком тих фанатів коли беруть авто раз і на все життя).
Так от, Газель після 5 років перевозки вантажів буде доволі уже підуставшою, а от ЛТ так швидко не нищиться.
Іншими словами - при однакових умовах експлуатації стаж у Газеля буде йти рік за два чи навіть за три, ну і відповідно на пенсію їй раніш потрібно буде йти.
Славіша

 
Сообщений: 729
Зарегистрирован: 25 июн 2013, 12:51
Откуда: Волинь
Модель и год выпуска машины: VW T3 1990
Тип двигателя и объем: 1.6 d

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Самара » 18 июл 2016, 08:53

Газель б/у = постоянные поломки, простои для ремонта и крик " будь проклят тот день , когда я сел за баранку этого пылесоса ".
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение SergPassSyn » 18 июл 2016, 16:19

leshiy_40 писал(а):Ці машини мають Душу, чого не можна сказати про теперішні комп'ютеризовані. :uch_tiv:

Ні нові (сучасні,технологічні) мають своі переваги.
От я по роботі іздяю на старих простих авто, і якщо в них щось там десь і відпаде то це не виллється в катастрофічну суму.
А от із сімейством на море іхати у новому гольфі з клімою, мультирулем, ДСГ, 160 конями, гарною музикою на швидкості 100-140 з середнім розходом 4,6 л одне задоволення.
А от по місту гайсати на потужному крафтері немаю потреби., дотогож розхід у ни вище13-15л.
Як взяв ЛТшку двоє знайомих взяли трохи бу спрінтера і крафтера, так у спрінтері зразу вкинули 60кгрн(зчеплення+.....) а в крафтер капіталку мотору, а я всю машину взяв за ~50кгрн, тільки стареньку, ну вкинув десь 10кгр. І назбирав на кузовний ремонт.
От зроблю мотора в течику і віддам лтшку на зварку і покраску, наведу марафет як на течику і буду гоцати.
З повагою Сергій
О67 74О 57 7О
Аватар пользователя
SergPassSyn

 
Сообщений: 444
Зарегистрирован: 20 май 2010, 16:48
Откуда: Бровари
Модель и год выпуска машины: Т3 `86 syncro
Тип двигателя и объем: 1.9 tdi

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение vit » 18 июл 2016, 16:39

SergPassSyn
я табой гаржусь! :ko_re:sha:
Кожен зможе образити бандерівця. Але не кожен встигне вибачитися...
Аватар пользователя
vit
_Рада форуму
 
Сообщений: 6918
Зарегистрирован: 11 ноя 2009, 21:35
Откуда: Lemberg & Crimea
Модель и год выпуска машины: Т-3 1986
Тип двигателя и объем: cs

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leopolis » 18 июл 2016, 19:34

leshiy_40 писал(а):
SergPassSyn писал(а): а купивби добре відновлену ЛТ1.


Сам люблю старі авто.
...
Ці машини мають Душу, чого не можна сказати про теперішні комп'ютеризовані. :uch_tiv:

Не зовсім про Газель.
У 2012 році, коли все прогресивне людство святкувало 95-ту річницю жовтневої революції, я вирішив сходити в салон глянути на новий Уаз-буханку.
Навіть не так. Я просто побачив на площадці нові буханки, це був 12 рік, і за всіма підрахунками буханка виходила конкретно легендарною ретро-машиною, яку все ще продовжували випускати, я дуже захотів на неї нову глянути. Так само я ходив дивитись на Дефендер, його незабаром перестали випускати, і сьогодні навіть якщо сильно захотіти - нового Дефа ти в салоні не побачиш і не порухаєш, ні за які гроші. Приблизно так я думав і про уаз. Плюс звичайно ностальгія за цими всіма 157, 130, 66, 469 і 69, такими справжніми і залізними. Я добре запам"ятав уазо буханки (їх там правда називали таблетками) ще з служби в армії.
Я думав - побачу просту надійну конструкцію, виконану на сучасному технологічному рівні.
Коли я оглянув цей новий, щойно з конвейєра, автомобіль, у мене було відчуття повної нереальності. Побачити таку деградацію, безглуздя і абсурд я не сподівався. Ось тут щось подібне https://www.youtube.com/watch?v=J6svzFhN4ng

У 12 році у мого Т3-го теж був юбілей - йому виповнилось 25. Якби мене хтось попросив порівняти мій 25-річний бусик з новою буханкою, я чесно, не мав би що сказати. Крім одного - ну його до дупи той весь совко-рашо-автопром.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение and-77 » 18 июл 2016, 22:18

Передивився в Одесі всі LTшки, всі уставші. ГАмЗель поки що не хочу. Будемо збільшувати бюджет.. А про УАЗ буханка можна багато розповідати.... в мене в армії було таке авто, відїздив півтора року на неї, плсюси- це накачені руки, мінуси- це мінуси в салоні в зимку і не тільки!!
Аватар пользователя
and-77

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 08 июл 2012, 11:49
Откуда: Одеса
Модель и год выпуска машины: VW T3, 1983
Тип двигателя и объем: ABS 1.8, бензин

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leopolis » 19 июл 2016, 00:16

Уставшу звичайно не рухай. Розширюй коло пошуку - наприклад, я регулярно бачу на дорозі старі мерси Т1, ті ще до-спрінтерні динозаври, які не вимруть ніколи. Якщо такий знайти не-вбитий, то думаю він себе легко відпрацює неодноразово. І їх ще дуже багато їздить живих. Також я мав змогу спостерігати життєвий шлях кількох бусів пежо-фіат-сітроен випуску початку 2000-х, свої 10-15 років і 500 тис вони відпрацьовували без капіталок і великих ремонтів, але це звичайно не мерс чи фолькс, відчуття невмирущості від них не було.

Шукай априклад такого красеня
Изображение
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Найк » 19 июл 2016, 06:58

Нельзя сравнивать Т3 и "буханку",это абсолютно разные машины,Т3 для асфальта,а там где проедет УАЗ туда Т3 не подъедет на пушечный выстрел.
Вообще если бы ТС зашёл на Спринтеровский" фарум и спросил что чуше он бы получил однозначный ответ: "Спринт лучше ЛТ" типа "Каждый цыган свою кобылу хвалит"
Найк

 
Сообщений: 171
Зарегистрирован: 13 июн 2012, 08:16
Откуда: Крайний Север Украины
Модель и год выпуска машины: T4 1999
Тип двигателя и объем: ABL 1,9

След.

Вернуться в Выбор буса. Советы и отзывы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2