що вибрати: LT чи ГАЗель?

Модераторы: Чивас, stas, Мановар

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leopolis » 19 июл 2016, 12:28

Була зима, я не міг під"їхати під гараж, кооператив Кривчиці хто знає, депресивний, дуже сильно замело і я лишив машину біля охоронців і йшов пішки. Гараж найдальніший від охорони, рівно по діагоналі.
Снігу було дох, і я ледве дойшов. День короткий, стемніло швидко, працювалось добре, напруга хороша бо людей нема... Через якийсь час я почув наростаючий гул, довго десь хвилин 40 я не бачив що це, аж поки цей гул не завернув на ту пряму яка йшла вже до мого гаража.
Що я побачив. Старий обдертий мерс - такий як на фотці приблизно, абсолютно неповнопривідний, тупо включивши передачу і кидаючи щеплення, скачучи-буксуючи-гріючи сніг до асфальту, помало але впевнено повз вперед, сніг піднімався над бампером. Ззаду на буксирі через ті всі кучугури він волік цю саму легендарну буханку, мого сусіда (двері в двері) по гаражу. Він пробивав ті заноси десь півтора години без паузи, не перегрівся, не скрутив собі міст і не спалив щеплення. А У буханки зламалась коробка... у неї завжди щось ламалось, їздила вона по місту в основному. Вона була ненова, але мерс був ще старіший.
Унікальність буханки не в тому, що вона десь заїде. А в тому, що проста перевірена часом конструкція по усім законам має бути надійною, але тільки не в її випадку.
Бій одлунав. Жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов.
Аватар пользователя
leopolis

 
Сообщений: 1449
Зарегистрирован: 23 сен 2009, 13:45
Откуда: Львів
Модель и год выпуска машины: T3 TDI / Sharan TDI
Тип двигателя и объем: AHU / 1Z

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение and-77 » 19 июл 2016, 16:06

leopolis писал(а):Була зима, я не міг під"їхати під гараж, кооператив Кривчиці хто знає, депресивний, дуже сильно замело і я лишив машину біля охоронців і йшов пішки. Гараж найдальніший від охорони, рівно по діагоналі.
Снігу було дох, і я ледве дойшов. День короткий, стемніло швидко, працювалось добре, напруга хороша бо людей нема... Через якийсь час я почув наростаючий гул, довго десь хвилин 40 я не бачив що це, аж поки цей гул не завернув на ту пряму яка йшла вже до мого гаража.
Що я побачив. Старий обдертий мерс - такий як на фотці приблизно, абсолютно неповнопривідний, тупо включивши передачу і кидаючи щеплення, скачучи-буксуючи-гріючи сніг до асфальту, помало але впевнено повз вперед, сніг піднімався над бампером. Ззаду на буксирі через ті всі кучугури він волік цю саму легендарну буханку, мого сусіда (двері в двері) по гаражу. Він пробивав ті заноси десь півтора години без паузи, не перегрівся, не скрутив собі міст і не спалив щеплення. А У буханки зламалась коробка... у неї завжди щось ламалось, їздила вона по місту в основному. Вона була ненова, але мерс був ще старіший.
Унікальність буханки не в тому, що вона десь заїде. А в тому, що проста перевірена часом конструкція по усім законам має бути надійною, але тільки не в її випадку.

З якими поломками в буханці я зіткнувся, так це постійне відкручування карданів, постійне ламання лапок корзини щеплення та за 20 літрів на 100 км!!!
Аватар пользователя
and-77

 
Сообщений: 86
Зарегистрирован: 08 июл 2012, 11:49
Откуда: Одеса
Модель и год выпуска машины: VW T3, 1983
Тип двигателя и объем: ABS 1.8, бензин

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leshiy_40 » 19 июл 2016, 16:42

Я в молодості на 452 бортовому працював. (най Бог милує)
В порівнянні із газончиками, зілами, трохи по комфотрту вже машина. Але... :ps_ih:

Хтось тут за всюдихідність ветував. :-):
Так ось, скажу із власного досвіду. Така опція напряму залежить від прокладки(між кермом і сидінням). )ua)
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Самара » 19 июл 2016, 17:41

А де продаеться така прокладка ?
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение leshiy_40 » 19 июл 2016, 17:49

Самара писал(а):А де продаеться така прокладка ?


Колись автошколи військового спрямування випускали, ПТУ, але в сирому варіанті.(приходилося відшліфовувати в процесі) :-):
Кожен шліфував свою, хто більше-хто менше. )ua)
Хто зрозумів життя - той не поспішає.
дописи написані язИком окупанта вважаються другорядними
Аватар пользователя
leshiy_40
_Кістяк форуму
 
Сообщений: 5594
Зарегистрирован: 16 май 2010, 16:23
Откуда: Радзивилов

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Самара » 19 июл 2016, 17:53

Чув, що на монопривод ставлять, два ручника...
Допомогае мабуть...
Щось в мене нiяк щоб не застряли не входить .
Самара - це притока Днiпра
Аватар пользователя
Самара

 
Сообщений: 934
Зарегистрирован: 18 дек 2011, 23:12
Откуда: Днепр
Модель и год выпуска машины: три T-3
Тип двигателя и объем: 1,8 RP, ADZ, 2.0 2Е

Re: що вибрати: LT чи ГАЗель?

Сообщение Найк » 19 июл 2016, 19:59

Для того чтоб подсказали по машинке ТС должен бы написать что хочет на ней делать,сколько груза возить,а просто хочу машинку...
По УАЗу
Года три ездили на 452 на охоту,залазили в такие болота куда немцы в 43-м пешком не заходили, по проходимости не хуже 66-го,из обломов доставали рычажки на КПП,обрывались шлицы, а в общем когда за машиной следят проблем особо не было.
P.S.Для ТС хочу сказать,раз уж настроился на ЛТ то упаси бог брать с движком после ремонта,у немцев ремонт движка не предусмотрен и официалы ремкомплекты не выпускают и то что у нас делают умельцы долго не ходит,(и не надо в меня бросать камешки типа "а у меня ходит",он не ходит ,а домучивается)
Найк

 
Сообщений: 171
Зарегистрирован: 13 июн 2012, 08:16
Откуда: Крайний Север Украины
Модель и год выпуска машины: T4 1999
Тип двигателя и объем: ABL 1,9

Пред.

Вернуться в Выбор буса. Советы и отзывы

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2